Топ Новини

Формуванням уряду Італії займеться наступний президент

12 квітня 2013 в 18:46

Політичні партії після виборів 24-25 лютого поки не можуть прийти до згоди з питання формування нового уряду Італії.

Джорджо Наполитано
Джорджо Наполітано залишає свій пост у травні

Президент Італії Джорджо Наполітано, чий семирічний мандат закінчується 15 травня, заявив, що питанням формування нового національного уряду займеться його наступник на посту глави держави.

Вийшовши до журналістів у п'ятницю, 12 квітня, після закінчення роботи двох експертних груп - їх президент сформував наприкінці березня після того, як переговори про створення уряду зайшли в безвихідь - Наполітано сказав, що "формуванням уряду, в якому гостро потребує країна" не може займатися чинний глава держави.

Групи "мудреців", як експертів одразу ж охрестили місцеві ЗМІ, працювали протягом 10 днів. Одна з них займалася підготовкою пропозицій соціально-економічного і європейської проблематикам, а друга - питаннями політико-інституційного характеру. "Створення цих груп стало моїм останнім внеском, який я зробив для вирішення проблеми формування уряду", - сказав Наполітано, який висловив сподівання, що їхню роботу буде враховано.

Як повідомляє газета Corriere della Sera, експертні групи розробили пропозиції з низки важливих тем для майбутнього уряду, зокрема, щодо зміни виборчої системи, економіки, з трудового законодавства, а також питання судової системи.

Президент Італії підкреслив, що новий уряд може бути сформований тільки в разі тісної взаємодії політичних партій, які після виборів 24-25 лютого так і не можуть прийти до згоди з цього питання.

Читайте також:

Ліві не змогли сформувати уряд в Італії

Формувати уряд Італії буде лідер лівоцентристів

Монті відкинув пропозицію Берлусконі очолити правоцентристів

Сенат Італії очолить борець з мафією

За матеріалами: РИА Новости
Теги Італія
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...