Другий тур обрання Папи виявився безрезультатним: з труби знову йде чорний дим

13 березня 2013 в 13:54

Другий тур голосування на конклаві, де має бути обраний 266-й Папа римський, завершилися безрезультатно - з труби на даху Сикстинської капелі Апостольського палацу піднімається чорний дим.

труба
Папу не змогли обрати і з другої спроби

Після другого туру голосування конклав не зміг визначити нового главу римсько-католицької церкви. З труби над Сикстинською капелею знову повалив чорний дим.

Жоден зі 115 кардиналів, які мають право голосу і можливість бути обраними предстоятелем римсько-католицької церкви, не набрав необхідних 77 голосів.

Голосування у Сикстинській капелі за зачиненими дверима триватиме сьогодні після обіду. Наступний димовий сигнал очікується після 17:00 /20:00 за Києвом/. Якщо понтифік визначиться, білий дим, що свідчить про це, з'явиться трохи раніше.

- Перша спроба обрати Папу Римського успіхом не увінчалася

Нагадаємо, 12 березня перше голосування конклаву, покликаного обрати нового Папу Римського після того, як Бенедикт XVI відрікся від титулу, закінчилося безрезультатно. Це означає, що жоден з потенційних наступників глави римсько-католицької церкви не набрав необхідну кількість голосів. За кандидата на пост понтифіка повинні проголосувати дві третини кардиналів плюс один голос, тобто 77 осіб. Всього у кардиналів є 34 спроби.

Незважаючи на те що в успіх першого етапу голосування не вірив ніхто, на площі Святого Петра зібралася велика кількість людей. Бенедикт XVI також дивився пряму трансляцію відкриття конклаву у літній папській резиденції Кастельгандольфо. Ці вибори - перші в новітній історії, що проводяться не після смерті, а після добровільного зречення Папи.

Йозефу Ратцінгеру в 2005 р. вдалося заручитися підтримкою необхідного числа кардиналів тільки з четвертого разу, Іоанну Павлу II у 1978 р. - з восьмого.

Читайте також:

Конклав обирає 266-го Папу Римського

Під час виборів нового Папи у Сикстинській капелі заглушать зв'язок

Бенедикт XVI стане "почесним папою"

За матеріалами: ИТАР-ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...