Топ Новини

До Польщі прибули перші танки бронетанкової бригади США

10 січня в 01:37
США нарощує військову присутність у Східній Європі через агресивні дії Росії.
американские танки
До Польщі прийшли перші американські танки
В Польщі почалося розвантаження військової техніки бронетанкової бригади США у відповідь на нарощування військової присутності Росії в прикордонних з Європою областях.
 
Всього з США буде поставлено більше 2500 одиниць техніки, що є одним з найбільших трансферів озброєнь з США в Європу з моменту кінця холодної війни. Військова техніка буде транспортована по залізниці з Німеччини до місць дислокації в Польщі та країнах Балтії.
 
Як повідомлялося, перші військовослужбовці l" target="_blank">американської 3-ї бронетанкової бригадної бойової групи 4-ї піхотної дивізії прибули до Польщі, передає польське інформаційне агентство PAP.

Літаки доставили 250 солдатів у місто Вроцлав. Вони будуть розміщені в місті Жагань на заході країни.

В Польщі буде розташована основна частина бронетанкової бригади, яка повинна зміцнити східний фланг НАТО в рамках операції Atlantic Resolve ("Атлантична рішучість"). Також тут буде і штаб-квартира бригадної групи.

На відміну від інших підрозділів армії США, дислокованих в Німеччині та Італії, третьої бригада буде розміщена окремими підрозділами на ротаційному принципі в різних країнах Східної Європи. Крім Польщі, американські солдати можуть служити в Румунії, Болгарії та Литві. Однак більша частина техніки буде розміщена в Німеччині, Бельгії та Нідерландах. Особовий склад бригади і техніка буде змінюватися кожні дев'ять місяців.

За матеріалами: Интерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...