Десантники з Росії, Білорусі та Сербії тренуються протистояти "майдану"

3 вересня 2015 в 07:37

Участь Сербії в даних військових навчаннях "пошле неправильний сигнал", наголосили в ЄС.

ВДВ РФ армия России
У навчаннях "Слов'янське братство" задіяні 700 військовослужбовців, 20 літаків і вертольотів, а також 100 одиниць російської та білоруської техніки
yuga.ru

З 2 по 5 вересня на військовому полігоні під Новоросійськом будуть проходити військові навчання "Слов'янське братство", під час яких десантники з Росії, Білорусі та Сербії будуть відпрацьовувати протидію "майдану".

Повідомляється, що в даних навчаннях будуть задіяні 700 військовослужбовців, 20 літаків і вертольотів, а також 100 одиниць російської та білоруської техніки.

"У ході навчань буде широко застосовуватися нелетальну зброю в якості першої фази спецоперації щодо запобігання заворушень і нагнітанню обстановки в умовній країні", — сказав командувач ВДВ РФ Володимир Шаманов. В якості прикладу він навів "сценарій майдану".

Повідомляється, що Міноборони Росії має намір розширити задачі ВДВ, які можуть стати основою сил швидкого реагування до виконання завдань у разі військових дій всередині РФ і за кордоном.

Незадовго до початку військових навчань офіційний представник Євросоюзу Майя Косьянчіч заявила, що участь Сербії в даних військових маневрах "пошле неправильний сигнал".

"Ми очікуємо, що Сербія буде діяти у відповідності з вимогами, які вона взяла на себе в прагненні стати членом ЄС", — наголосила Косьянчіч.

У свою чергу, Міноборони Сербії заявило, що Белград проводить збалансовану політику у військовій співпраці і готовий до взаємодії з усіма державами.

Читайте також: Путін перетворив закон Росії на ручну репресивну машину – Washington Post

Раніше повідомлялося, що військова академія Генштабу Росії з кінця минулого року проводить методичну роботу в області протидії "кольоровим революціям". Очікується, що міністерство оборони РФ надасть замовлення на проведення комплексної роботи на дану тему.

В кінці 2014 року президент РФ Володимир Путін заявив, що влада повинна не допустити "кольорових революцій" в Росії. "Для нас це урок і попередження, і ми зобов'язані зробити все необхідне, щоб подібне ніколи не було в Росії", - підкреслив він.

У березні 2015 року наукової ради при Раді безпеки РФ почав опрацьовувати "заходи щодо захисту суверенітету країни", оперативно доповідаючи про виникають загрози Володимиру Путіну. "Кольорові революції" і протидія їм є головним питанням на порядку денному.

А в кінці травня голова комісії Мосміськдуми з фізкультури, спорту та молодіжної політики Кирило Щитів звернувся до Міноборони і Міносвіти РФ з пропозицією включити до програми навчальних військових центрів, факультетів військового навчання і військових кафедр курс з протидії "кольоровим революціям".

На початку липня заступник міністра оборони Росії Микола Панков виступив з пропозицією навчати протидії так званим "кольоровим революціям" студентів всіх напрямів, а не тільки учнів військових кафедр і військових вузів.

За матеріалами: Газета.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...