Топ Новини

Далай-лама допускає, що його наступником може стати жінка

23 квітня 2013 в 17:19

Далай-лама вважає, що біологічно жінкам краще вдається розвивати прихильність і любов до інших людей.

Далай-лама XIV (Тензин Гьятсо)
Далай-лама XIV

Духовний лідер тибетських буддистів Далай-лама XIV (Тензін Гьятсо) вважає розумною ідею, яка передбачає, що його наступником стане жінка.

"Я думаю, це (вибір як наступника жінки) було б добре, тому що жінкам краще вдається розвивати прихильність і любов до інших людей", - сказав він.

"Вчені провели досліди з двома людьми - чоловіком і жінкою, які дивилися один і той самий фільм. Жінка виявила велику чутливість, її емоційна відповідь була сильнішою. Отже, у жінок є більший потенціал, тому їм слід грати більш активну роль у поширенні милосердя", - додав Далай-лама.

Британська газета The Daily Telegraph відзначає, що раніше Далай-лама висловлював думку про рівність чоловіків і жінок і про настання століття "жінок".

Зазначимо, після смерті чергового Далай-лами ченці проводять пошуки його наступної інкарнації. Це має бути маленька дитина, зобов'язана відповідати певним критеріям і пройти тести.

Раніше Далай-лама XIV заявив, що новий Далай-лама не буде народжений на території Китаю, і, можливо, взагалі не буде більше перероджуватися. Однак він звернув увагу, що йому потрібно буде продовжувати незавершену роботу, і, якщо ситуація в Тибеті не зміниться, він все-таки переродиться. Він відзначав, що, якщо інститут Далай-лам виконає свої цілі, він може припинитися.

Сам нинішній Далай-лама є уродженцем бідної селянської сім'ї. Його визнали реінкарнацією Далай-лами, коли хлопчикові було два роки.

Читайте також:

Далай-лама стурбований дотриманням прав людини в Україні

Китайська влада має намір сама обирати наступного Далай-ламу

Далай-Лама офіційно відмовився від посади лідера Тибету

Інтерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...