Топ Новини

Чверть американців підозрюють в Бараку Обамі антихриста

3 квітня 2013 в 19:53

Значне число жителів США вірять у "світову змову", в інопланетян-реплікантів і в Бігфута - ссавця, схожого на людиноподібну мавпу.

Барак Обама
Барак Обама

Четверта частина громадян США вважають, що президент країни Барак Обама може бути антихристом, свідчать результати опитування, опублікованого американською організацією Public Policy Polling.

Підсумки дослідження показують: 13% опитаних однозначно вважають, що президент є антихристом, ще 13% громадян країни не впевнені, проте допускають таку можливість.

Згідно з підсумками опитування, 73% респондентів відкрито говорять про те, що президент США не антихрист.

Співробітники організації також запитали американців, які теорії змови існують в світі і що вони думають про теорії вчених про глобальне потепління клімату на планеті.

Згідно з результатами дослідження, 37% американців вважають, що теорія глобального потепління є помилковою, тоді як 12% громадян США не впевнені.

У той же час більшість американців - 51% - вважають, що теорія вчених про глобальне потепління клімату не є брехнею.

28% американців вірять в існування змови, метою якої є встановлення нового світового порядку і авторитарного уряду на всій планеті.

Між тим, 46% респондентів вважають, що такої змови не існує.

Згідно з результатами опитування, лише 7% опитаних вважають, що висадку американських астронавтів на Місяць в липні 1969 року було сфальсифіковано, 14% вірять в існування Бігфута - ссавця, схожого на людиноподібну мавпу, нібито що живе в лісах Північно-Тихоокеанського регіону Північної Америки.

Більше того, 4% американців стверджують: "інопланетяни-репліканти, що прийняли людський вигляд, взяли під свій контроль планету".

На думку 5% американців, колишній учасник легендарної британської групи "Бітлз" Пол Маккартні загинув в автокатастрофі в 1966 році і його замінив двійник. Крім того, 11% громадян США вважають, що влада знала про заплановані напади 11 вересня 2001 року і дозволили терористам їх здійснити.

Читайте також:

Барак Обама став людиною року за версією Time

Обама попросив у Конгресу 100 млн дол. на створення карти головного мозку

Білий дім США закрили для екскурсій: не вистачає грошей на персонал

Обама офіційно попросив Верховний суд США визнати одностатеві шлюби

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...