Чутки про затримання обійшлися Абрамовичу в десятки мільйонів доларів

26 березня 2013 в 09:57

Акції компаній, у капіталі яких є частка у пана Абрамовича, "Норильського нікелю", Evraz, Highland Gold, "Распадській", встигли впасти у ціні на 3-6%.

абрамович
Роман Абрамович

Відомості про начебто арешт у США російського мільярдера Романа Абрамовича виявилися причиною обвалу вартості акцій його бізнесу. Незважаючи на спішно зроблені представниками бізнесмена спростування, капіталізація компаній, в яких Абрамович має участь, впала у процесі торгів на декількох біржах.

Так, акції "Євраза", який за минулий рік втратив близько 45% капіталізації, за годину впали відразу на 5%.

Максимально ж корпорація втратила 6,6%, таким чином, при капіталізації компанії $ 2,9 млрд пакет Абрамовича втратив $ 59 млн. У Распадській, яка крутиться на Московській біржі, Євразу належить 80%, відповідно, 25% частка олігарха при капіталізації компанії в $ 1,5 млрд позбулася $ 9,8 млн.

Інформація вплинула і на котирування акцій Норнікелю і РДР Русала на Московській біржі: вони впали на 2%. Трейдери вважають вірогідним зрив мирової угоди між Інтерросом і Русалом - закриття якої очікується до кінця квітня - арбітром в якій є Абрамович.

Наразі незрозуміло, чи варто побоюватися позовів екс-керівникові служби безпеки Березовського Сергію Соколову, який підтвердив інформацію про затримання Абрамовича. Так, він навів масу подробиць, зокрема, зазначив, що про можливий арешт йому повідомили заздалегідь. "Мені подзвонили і сказали: "Сьогодні в США будуть брати Рому", - процитував Соколов своїх співрозмовників у Британії, за його словами, близьких до місцевої розвідки.

Перспективи Абрамовича отримати компенсацію за втрату на ринках через негативну інформацію аналітикам здаються хиткими. Більше того, падіння не було тривалим, до кінця торгів котирування дещо зросли і майже повністю зуміли відіграти втрачені позиції - за підсумками торгів вартість акцій упала на 1,1-3,6% від величин закриття минулого дня.

Більше того, як повідомив представник мільярдера, Джон Манн, Роман Абрамович не був затриманий і не був допитаний ФБР.

Читайте також:

Абрамовича допитували через ЧС-2018

Прес–секретар Абрамовича спростував інформацію про його затримання у США

Березовський звинуватив суддю в отриманні півмільйонного хабара від Абрамовича

За матеріалами: "Фокус"
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...