Топ Новини

Бріжит Бардо всерйоз готова переїхати в Росію: її захоплює людяність Путіна

5 січня 2013 в 17:46

Бріжит Бардо готова услід за Жераром Депардьє просити російського громадянства і віддати Росії свій статус ікони.

Французская актриса и защитница животных Брижит Бардо, комментируя свое намерение просить российское гражданство, выразила восхищение Владимиром Путиным и заявила, что отдает России свой статус иконы.">Французька актриса і захисниця тварин Бріжит Бардо, коментуючи свій намір просити російське громадянство, висловила захоплення Володимиром Путіним і заявила, що віддає Росії свій статус ікони.

"Я знаходжу його (Путіна - прим ред) дуже людяним. Кожен раз, коли я у нього чогось прошу, він мені допомагає. Він зробив більше для захисту тварин, ніж усі наші президенти разом узяті. І, крім того, у них там немає Курбан-Байрама", - сказала 78-річна актриса в інтерв'ю газеті Nice-Matin.

Бардо наголосила, що серйозна в своїх намірах і у неї вже достатньо "відрази" до французької влади.

"Я не підтримую більше цю країну. Починаючи з Саркозі і його невиконаних обіцянок, ніхто не відповідає на мої запити. Це мені доставляє страждання і призводить до сказу", - відзначила вона.

У заголовок інтерв'ю з Бардо винесена цитата: "Я віддаю Росії свій статус ікони". Поки на сайті Nice Matin викладено тільки анонс матеріалу. Повну версію тексту буде опубліковано пізніше.

Як повідомлялося, про своє рішення попросити російське громадянство Бріжит Бардо оголосила 4 січня на знак протесту проти рішення французької влади приспати двох слонів із зоопарку в Ліоні, які хворі на туберкульоз.

"Я прийняла рішення просити російське громадянство, щоб втекти з цієї країни, яка перетворюється на цвинтар для тварин", - пояснила Бардо.

Раніше Бардо вже висловлювалася про заслуги Путіна в справі захисту тварин. У 2009 році, після того як Путін заборонив полювання на дитинчат тюленів (дитинчат тюленів) в Росії, вона назвала його "президентом свого серця".

Нагадаємо, 3 січня громадянство Росії за указом Путіна було надано французькому актору Жерару Депардьє.

У відповідь на це Депардьє (зі скандалом відмовився від громадянства Франції через введення "податку для багатих") зізнався в любові до Росії - "країни великої демократії" - і Путіну.

Читайте також:

Депардьє зізнався в любові до Росії - "країни великої демократії"

Кремль очікує, що європейські мільйонери масово ринуться в Росію слідом за Депардьє

Депардьє відмовився повертатися до Франції навіть після скасування 75%-ного податку

Путін надіслав російський паспорт відмовився від французького громадянства Депардьє

За матеріалами: Лента.ру , газета.ру ,
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...