Бріжит Бардо пригрозила отримати російське громадянство через хворих слонів

4 січня 2013 в 16:21

Оскільки Франція "перетворилася на кладовище для тварин", Бардо має намір наслідувати приклад Депардьє і отримати російське громадянство.

slon.jpg
zooclub.ru

Легенда французького кінематографа і пристрасна захисниця тварин Бріжит Бардо має намір подати запит на отримання російського громадянства, якщо влада зоопарку Ліона приспить двох хворих на туберкульоз слонів. Про це йдеться у поширеній сьогодні в Парижі заяві її фонду.

За словами актриси, на такий крок її підштовхнула бездіяльність французької влади в питанні захисту тварин. "Я попрошу надати мені російське громадянство, щоб втекти з цієї країни, яка перетворилася на кладовище для тварин", - зазначила Бардо.

Нагадаємо, що знаменитий французький актор Жерар Депардьє переїхав жити до Бельгії через намір французької влади підвищити податок на доходи понад 1 млн євро до 75%.

На початку грудня Депардьє оголосив про відмову від французького громадянства, після того як прем'єр-міністр республіки Жан-Марк Ейро назвав його рішення про зміну місця проживання "жалюгідним, гідним презирства вчинком". За словами актора, за останні 45 років він заплатив 145 млн євро в якості податків у Франції і ніколи не ухилявся від своїх зобов'язань перед державою.

3 січня Президент Росії Володимир Путін підписав указ про надання Депардьє російського громадянства.

Після цього Депардьє висловив радість з приводу того, що його запит на отримання паспорта був прийнятий і зізнався в любові до Росії і Путіна.


Читайте також:

Ален Делон і Бріджит Бардо вимагають від Кернеса припинити вбивство собак

Депардьє зізнався в любові до Росії - "країни великої демократії"

Депардьє зі скандалом відмовився від французького громадянства

Депардьє відмовився повертатися до Франції навіть після скасування 75%-го податку

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...