Топ Новини

Більшість жителів Росії вважають Майдан у Києві "державним переворотом"

20 березня в 14:56

За останні три роки серед жителів Росії ніякої переоцінки у сприйнятті протестів у Києві не відбулося.

Майдан_33
Росіяни вважають, що Майдан організували американці
Василь Артюшенко, DT.UA
Переважна більшість (80%) жителів Росії (з тих, хто слідкував за подіями на Майдані у Києві), впевнені в тому, що це була спроба насильницького державного перевороту, свідчать дані опитування "Левада-центру".

Практично кожен другий респондент (48%), знає про ті події, бачить причину цих протестів під вплив Заходу, який "прагне втягнути Україну в орбіту своїх політичних інтересів".

Ще 30% опитаних вважають, що людей на Майдан вивели "націоналістичні настрої", 23% заявили, що причиною слало "обурення корумпованим режимом Януковича", а 18% - "прагнення зробити Україну такою ж цивілізованою країною, як і інші країни Європи".

Опитування "Левада-центру" було проведено 2 – 6 березня 2017 року серед 1600 чоловік по всій Росії. Помилка вибірки – не більше 3,4%.

Читайте також: Півсотні жителів Росії загинули від настоянки глоду

Нагадаємо, що за даними опитування "Левада-центру", проведеного наприкінці січня 2014 року, переважна більшість жителів Росії (84%) називало акції протесту в Києві спробою насильницького державного перевороту.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Само Пал 20 марта, 15:32 І що з того? Сто років тому після демократичної революції вони умудрилися провернути контрреволюційний "октябрьскій" переворот - і нічьо, - досі тішаться... І хоча відтоді більш ніяких революцій не було і в Україні, то ні октябрьскій переворот до України, ні теперішні події на Майдані до Росії формально ніякого стосунку мати не повинні - як внутрішні справи чужої держави. Навіщо взагалі поширювати таку інформацію - поляки 1940 року публікували "результати опитування граждан УССР" з приводу "воз'єднання українських земель"? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...