Білорусь розраховує на зближення з США - білоруський прем'єр

12 вересня 2014 в 02:11

Зокрема, в Білорусі сподіваються на сприяння США у вступі країни до СОТ.

беларусь премьер
Білорусь хоче, щоб США допомогли їй вступити до СОТ

Прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович сподівається на поглиблення співпраці з США та сприяння Штатів в процесі вступу Білорусі до СОТ. Такі заяви були зроблені в четвер в ході зустрічі між тимчасовим повіреним у справах США в Білорусі Скоттом Роландом, яка відбулася в будинку уряду в Мінську.

Так, прем'єр-міністр Білорусі Мясникович зазначив, що кількість спільних українсько-американських компаній за два роки збільшилася на 35,5%.

"За останні два роки при всіх непростих питаннях між нашими країнами у політичній сфері кількість білорусько-американських спільних підприємств збільшилася на 100, і сьогодні в Білорусі 382 спільні компанії. Вони різні за своєю економічною спроможністю, є як досить успішні, так і невеликі. Ми вважаємо, що це той напрямок, який варто було б розвивати", - цитується заява Мясникович на офіційному сайті білоруського уряду.

Прем'єр Білорусі також підкреслив, що має намір всіляко сприяти розвитку співробітництва між країнами, щоб спільний бізнес білоруських і американських компаній був більш активний.

При цьому глава уряду Білорусі підкреслив, що "білоруська сторона надає великого значення конструктивній підтримці з боку США роботі Білорусі щодо вступу до Світової организації торгівлі, а також спільній роботі з багатьох питань в ООН".

Прем'єр-міністр також нагадав, що вже скоро, 22 вересня, відбудеться перший українсько-американський інвестиційний форум в Нью-Йорку.

Крім того, Михайло Мясникович запропонував продумати можливість розширення ради ділового співробітництва Білорусі та США. Він підкреслив, що білоруська сторона буде докладати максимум зусиль, щоб створювати комфортні умови для реалізації спільних проектів та розвитку співробітництва.

Скотт Роланд, у свою чергу, зазначив, що США розглядають можливість розширення двосторонніх відносин з Білоруссю у сферах, які становлять взаємний інтерес.

Раніше повідомлялося, що Білорусь заявила про завершення "торгової війни" з Україною і спростила процедуру демаркації кордону з Україною.

За матеріалами: ZN.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...