Топ Новини

Бельгійці виявилися найбагатшими серед європейців

17 січня 2013 в 12:03

У середньому кожен бельгієць має капітал в 67 тис. євро. Це європейський рекорд. У німців було всього 38 тис. євро

Брюссель
Брюсслель

З усіх європейців громадяни Бельгії в середньому багатші за громадян інших європейських країн.

За даними на кінець 2012 року, загальне фінансове надбання бельгійців становило близько 981 млрд євро. І навіть якщо відняти з нього заборгованості (кредити, застави тощо) на 210,9 млрд, все одно залишається сума, що перевищує 770 млрд.

Цифри статистичної служби ЄС "Євростату" за 2011 рік свідчать про хороший стан накопичень бельгійців. В середньому кожен бельгієць має капітал в 67 158 євро. Це європейський рекорд. Такий капітал вищий, ніж у жителів Нідерландів - 61 219 і люксембуржців - 60 366, і він значно перевищує французів - 41 407 євро або німців - 38 702 євро.

Мова йде тільки про фінансові надбання. Однак бельгійці ще й великі власники нерухомості. За даними Національного банку Бельгії, загальна вартість нерухомості бельгійських сімей може бути оцінена вище трильйона євро.

Експерти пояснюють це більш м'яким, ніж в інших країнах, оподаткуванням доходів від нерухомості і порівняно менш високими цінами на нерухомість.

У той же час влада країни висловлює занепокоєння з приводу того, що бельгійці не квапляться ризикувати своїми заощадженнями, особливо у кризовий час, і неохоче вкладають кошти в акції та облігації. Ощадні рахунки при всій їхній низькій прибутковості користуються перевагою. Але це не сприяє інвестиціям, спрямованим на прискорення економічного зростання.

Читайте також:

Найбіднішою країною Євросоюзу стала Болгарія, найбагатшою - Люксембург

Держборг єврозони досяг рекордного рівня за історію існування євро

В Україні кількість задоволених життям людей вдвічі менша, ніж в Європі

Інтерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...