Топ Новини

Ассандж закликав США розсекретити документи щодо використання безпілотників проти терористів

9 лютого 2013 в 11:48

Білому дому слід максимально чітко пояснити, як приймаються рішення про ліквідацію тієї чи іншої людини. Зокрема, їх цікавить питання про те, який механізм прийняття рішень у разі, якщо потенційною мішенню безпілотників є підозрюваний у зв'язках з терористами громадянин США.

Засновник скандального сайту Wikileaks Джуліан Ассандж у відеоінтерв'ю американському телеканалу ABO закликав Вашингтон розсекретити програму використання безпілотників для боротьби з терористами.

"Не бачу більшого падіння (політичного - ред.) системи, ніж коли виконавча влада вбиває своїх громадян довільно на свій розсуд, таємно, ніяк не повідомляючи про ухвалення свого рішення суспільству", - заявив він, закликавши владу США зробити дану інформацію відкритою для всіх.

США розсекретять "дозвіл на вбивство" американців з допомогою безпілотників

Як повідомлялося, напередодні голова комітету в справах розвідки сенату США Дайан Файнштейн висловила ідею про можливості розсекречення програми з використання безпілотників для боротьби з терористами.

Файнштейн сказала, що, можливо, настав час розсекретити програму, визнати факт нанесення ударів по терористах і разом з тим дати уточнену інформацію про кількість жертв серед цивільного населення, дані про які істотоно перебільшені.

Крім того, голова сенатського комітету в справах розвідки повідомила, що вона разом з низкою сенаторів розглядає можливість підготовки законодавчої ініціативи зі створення спеціального наглядового органу, який регулював би застосування ударів безпілотників.

Дану заяву Файнштейн зробила після слухань у комітеті в справах розвідки з питання затвердження Джона Бреннана на пост директора ЦРУ.

Кандидат у глави ЦРУ відстояв перед Сенатом право на вбивство за допомогою безпілотників

Деякі члени комітету в справах розвідки вважають, що Білому дому слід максимально чітко пояснити, як приймаються рішення про ліквідацію тієї чи іншої людини. Зокрема, їх цікавить питання про те, який механізм прийняття рішень у разі, якщо потенційною мішенню безпілотників є підозрюваний у зв'язках з терористами громадянин США.

Дж.Ассанж як і раніше знаходиться в Лондоні в дипмісії Еквадору, де засновнику інтернет-ресурсу надали політичний притулок. Британська влада відмовляється відпускати Дж.Ассанджа з країни, мотивуючи це тим, що повинні екстрадувати його до Швеції, де його переслідують за злочини сексуального характеру.

Читайте також:

Понад 50 держав таємно допомагали ЦРУ викрадати людей

Сенатори США звинуватили ЦРУ в дезінформації авторів трилера про бен Ладена

ООН перевірить законність використання безпілотників

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Олександр 9 февраля, 13:01 "Безпілотники" це вершина "айсберга"... Зараз виникаэ все бльше можливостей за для розробки та викоритання роботів військового призначення.. Роботу всеодно чим керувати, безпілотником, механічним плизуном, мінімобілем, штучною рибою чи іншим засобом для доставки та використання зброї... Нажаль зараз немає ніякої інформації що до використання мініроботів у військових операціях та операціях спецслужб, а жертвою від такої зброї може стати хто завгодно... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...