Топ Новини

Адміністрація Обами запропонувала спростити отримання громадянства США

17 лютого 2013 в 14:23

Згідно з цією програмою, через вісім років іммігранти зможуть подати документи на грін-карту, а потім - претендувати на громадянство.

Адміністрація президента США Барака Обами розробила законопроект, що дозволяє нелегальним іммігрантам придбати законний статус протягом восьми років, якщо вони вивчать мову, історію США заплатять податки. Про це повідомляє газета USA Today з посиланням на свої джерела.

Згідно з цією програмою, через вісім років іммігранти зможуть подати документи на грін-карту, а потім - претендувати на громадянство. Право претендувати на законний статус, згідно з документом, отримають не тільки самі приїжджі, але і їх сім'ї.

Одночасно з Білим домом свої варіанти законопроекту про іммігрантів розробляють обидві палати Конгресу США, проте їх розробка гальмується міжпартійним розбіжностями.

На даний момент у США проживає близько 11 мільйонів нелегальних іммігрантів.


Зазначимо, що США кількість українців і осіб українського походження становить близько 1 мільйона чоловік. Переважна більшість з них народилися вже в США, і лише близько 20% становлять безпосередні емігранти. Лише третина осіб українського походження володіє українською мовою, ще менше використовує її в побуті.

Українці живуть компактно, причому близько половини їх загальної кількості припадає на північно-східні промислові штати Пенсільванія, Нью Джерсі та Нью-Йорк. Розподіл українців за соціальними та професійними характеристиками в основному відповідає загальноамериканський пропорції.

Читайте також:

Україна серед країн-лідерів з міграції

У конгресі США все частіше звучать вимоги про введення санкцій проти українських чиновників

США запропонують Росії спільно відмовитися від половини ядерної зброї

Іммігранти влаштували погром у французькому Ам'єні: збиток склав мільйон євро (відео)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...