20 країн ЄС направлять до Греції своїх фахівців з міграційних питань

21 березня 2016 в 19:27

Цивільні фахівці і поліцейський персонал країн ЄС допоможуть Греції організувати процедуру депортації нелегальних мігрантів, повідомили у Європейській Комісії.

Полиция Греции
Грецька влада не може впоратися з потоком прямуючих у країну біженців самостійно

20 країн ЄС висловили готовність надати грецькому уряду допомогу в ліквідації міграційної кризи, надавши персонал для розгляду клопотань про надання притулку та депортації нелегальних мігрантів назад в Туреччину в рамках депортаційної угоди, підписаної 18 березня між Туреччиною і ЄС.

Як повідомляє EUObserver, посилаючись на заяву офіційного представника Європейської Комісії, країни Євросоюзу направлять до Греції своїх фахівців в області розміщення, повернення і депортації нелегальних мігрантів, а також поліцейський персонал для забезпечення у зонах утримання біженців порядку.

Читайте також: Туреччина затримала понад 1,7 тисяч мігрантів на морському кордоні з Грецією

Кількість біженців на території Греції почала стрімко зростати після закриття своїх кордонів балканськими країнами. Македонія закрила свій кордон для більшості мігрантів, пішовши по стопах Австрії та інших країн уздовж так званого "балканського шляху" до Німеччини. Але сирійці і іракці все одно продовжують прибувати в прикордонний пункт Ідоменей в Греції.

18 березня ЄС і Туреччина прийшли до угоди по біженцям. З 20 березня, всіх нелегальних мігрантів, які прибудуть в Грецію, почнуть висилати назад через Егейське море на турецьку територію. Незважаючи на це, налагодження процедура депортації може зайняти не один місяць, в той час як біженці продовжують слідувати в Грецію і намагатися прорватися через кордон.

Як писало видання Business Insider, грецька економіка, яка знаходиться в борговій ямі, не може самостійно забезпечити відповідний зміст десятків тисяч біженців. Якщо проблему депортації не вирішити в найближчі кілька місяців, фінансове становище країни може різко ускладнитися.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...