В Україні настав "день тиші" напередодні виборів, агітація заборонена

25 жовтня 2014 в 00:00

Передвиборна агітація завершилася 24 жовтня о 24:00.

бигборд
В Україні настав "день тиші"

У неділю, 26 жовтня, в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Передвиборна агітація завершилася 24 жовтня о 24:00.

25 жовтня в Україні, за день до виборів, настав так званий "день тиші", коли згідно закону будь-яка агітація заборонена і тягне за собою наслідки для кандидатів, в чиїх інтересах вона здійснюється. Так, в ніч на суботу агітаційні матеріали повинні бути прибрані у всіх населених пунктах країни.

Заборона стосується всіх видів агітації: в день тиші не показуються передвиборчі ролики по телебаченню, не поширюються газети і листівки, не проводяться дебати і зустрічі з виборцями.

Читайте також: ЦВК обіцяє дати попередні результати виборів до 30 жовтня

Як повідомлялося раніше, на дострокові вибори у Верховну Раду зареєстровано 6 тисяч 627 кандидатів.

У нинішніх виборах бере участь 302 з 450 парламентаріїв Верховної Ради сьомого скликання. Третина діючих народних депутатів (153 людини, 4,89 % від загальної кількості кандидатів зі списків будуть намагатися в черговий раз пройти до парламенту в списках партій.

Для проведення виборів Центральна виборча комісія створила 113 дільничних виборчих комісій закордонного виборчого округу. До цього ЦВК сформувала 213 окружних виборчих комісій в Україні. Окружні виборчкоми створені на всій території материкової частини країни, в тому числі, в Луганській і Донецькій областях.

На виборах працюватимуть 2 тисячі 321 офіційний спостерігач від іноземних держав та міжнародних організацій: 304 - від 21 іноземної держави і 2017 - від 20 міжнародних організацій.

Крім того, статус спостерігачів отримали 37 українських громадських організацій, які спрямують на виборчі дільниці 721 представника. Висвітлювати вибори будуть 979 журналістів, що представляють 110 ЗМІ різних країн.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...