Топ Новини

Замглави ЦВК закликає не встановлювати результати виборів у проблемних округах

11 листопада 2012 в 12:09
З порядку денного засідання Центральної виборчої комісії України пропонують виключити встановлення результатів виборів в 11-му і 14-му одномандатних округах.

Заступник голови комісії Жанна Усенко-Чорна закликає не встановлювати результати виборів у проблемних округах 11 (Вінниця), 14 (Жмеринка, Вінницька область) і 184 (м.Нова Каховка, Херсонська область). Про це вона сказала під час сьогоднішнього засідання Центрвиборчкому.

«Враховуючи неможливість встановлення результатів голосування в округах № 11, 14, оскільки це було б крадіжкою голосів виборців, я прошу виключити з порядку денного ці питання», - зазначила вона.

Усенко-Чорна також закликала виключити з порядку денного питання про встановлення результатів голосування в окрузі № 184.

«Я вважаю неможливою роботу парламенту, якщо його обрали в нечесній боротьбі. Не псуйте цей парламент ... Якщо у відро потрапить гниле яблуко, то з часом може згнити усе відро. Я закликаю Вас виключити з порядку денного результати голосування в округах № 11, 14,184, оскільки цим можна загубити цей парламент».

Одночасно комісія не підтримала постанову про неможливість встановлення результатів голосування в проблемних округах. За включення відповідного питання до порядку денного проголосували лише 6 членів ЦВК за необхідного мінімуму в 8 голосів.

Нагадаємо, 10 листопада Центральна виборча комісія відмовилася визнати неможливим встановлення достовірних результатів голосування у мажоритарному окрузі № 14 у Вінницькій області.

Раніше ЦВК вже прийняла рішення про неможливість установити результати виборів у п'яти одномандатних округах: № № 94, 132, 194, 197 і 223.

- Частина кандидатів від опозиції відмовляються йти на перевибори в проблемних округах


У цьому році, вперше за останні десять років, вибори проходили за змішаною системою - 225 депутатів обиралися за партійними списками і стільки ж - за мажоритарною системою.

Участь у виборах прийняла 21 партія, одна політична сила - Українська платформа «Собор» - знялася з виборів, не бажаючи відбирати голоси в опозиції. Всього в боротьбі за депутатські крісла брали участь більше 5 тис. кандидатів - 2650 за мажоритарними округами і 2550 за партійними списками.

Своє перше засідання нового скликання Верховної Ради проведе лише через півтора місяці - 17 грудня 2012 року.

Читайте також:

Частина кандидатів від опозиції відмовляються йти на перевибори в проблемних округах

Азаров покликав за стіл переговорів щодо сфальсифікованих округів

ЦВК призначить перевибори тільки після зміни закону про вибори

Свободівець: Нас сприймають як хлопців, які можуть морду набити. Якщо треба - то без питань

 

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...