Янукович закликав громадян країни, "впевнено стала на шлях демократії", взяти участь у виборах

26 жовтня 2012 в 16:41
Вибори в Раду мають стати черговим кроком до об'єднання країни і консолідації суспільства навколо демократичних цінностей, зазначив Янукович у своєму зверненні до українців. Він закликав громадян країни проявити активну громадянську позицію і взяти участь у парламентських виборах.
yanil.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович закликав українців проявити активну громадянську позицію і взяти участь у парламентських виборах.

"У неділю, 28 жовтня, відбудуться чергові вибори до Верховної Ради України. Це - важливий етап розвитку нашої держави. Адже саме в цей день український народ своїм вибором визначить майбутнє країни на наступні п'ять років. Саме тому кожен виборець повинен проявити свою активну громадянську позицію, прийти на дільницю і проголосувати", - йдеться у зверненні президента, поширеному в 26 жовтня.

- Янукович списав порушення в ході виборів на особисті якості кандидатів-мажоритарників

Президент наголошує, що Україна впевнено стала на шлях демократії. Він закликав організаторів голосування зробити процес чесним і прозорим. 27 жовтня в країні буде "день тиші", агітація завершується в п'ятницю опівночі.

"Звертаюся до всіх, хто бере участь в організації голосування. Цей процес повинен відбутися чесно, прозоро і відповідно до законів України. Спостерігачі, журналісти та соціологи повинні отримати належні умови для своєї роботи. Правоохоронці повинні забезпечити порядок і законність на виборах", - йдеться в зверненні.

- Янукович розповів, як відрізнити «базік» від «професіоналів»


Президент вказав, що українці обиратимуть народних депутатів не тільки за партійними списками, але і від своїх округів. За запевненням президента, виборча кампанія проходить в умовах відкритої конкуренції, за голоси виборців борються більше п'яти тисяч кандидатів, що представляють різні підходи до розвитку країни.

Янукович зазначає, що майже чотири тисячі членів виборчих комісій будуть забезпечувати вільний процес голосування, а за чесністю виборів і дотриманням демократичних процедур стежитимуть більше трьох з половиною тисяч іноземних спостерігачів.

- Янукович вирішив, що нова Рада буде ефективніше нинішньої


"Я закликаю кожного прийти і проголосувати за своє майбутнє", - йдеться у зверненні Януковича до співвітчизників.

Парламентські вибори пройдуть в Україні 28 жовтня за змішаною системою: половина депутатського корпусу (225 осіб) буде обрана за партійними списками, друга половина - в мажоритарних округах. Прохідний бар'єр для партій становить 5%.

Читайте також:

Янукович списав порушення в ході виборів на особисті якості кандидатів-мажоритарників


Янукович розповів, як відрізнити «базік» від «професіоналів»


Напередодні виборів регіонал Лук'янов порекламувався в образі Джеймса Бонда на календариках з символікою ПР (ФОТО)

Регіоналка повідомила, що влада «знищила стабільну економіку» (ВІДЕО)

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...