В Україні завершується виборча кампанія

26 жовтня 2012 в 06:25
26 жовтня в Україні завершується виборча кампанія перед парламентськими виборами, які відбудуться 28 жовтня. У суботу в країні буде оголошено день тиші, коли будь-яка політична агітація буде незаконною.
86.jpg
korrespondent.net

У п'ятницю, 26 жовтня, в Україні завершується виборча кампанія перед виборами Верховної Ради.

Багато політичних партій і кандидати в депутати у мажоритарних округах у п'ятницю проводять свої заключні акції.

З 27 жовтня в Україні буде оголошено день тиші. У зв'язку з цим будь-яка агітація в суботу буде заборонена.

У день виборів у столиці з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на Хрещатику і Майдані Незалежності відбудуться народні гуляння.

22 жовтня 2012 року був останній день, коли українські виборці, в тому числі ті, що знаходяться за кордоном, молі внести себе у списки виборців, якщо їхні імена там відсутні. Раніше ЦВК повідомляла, що змінити місце голосування можна тільки у межах виборчого округу.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбудуться 28 жовтня. Вперше з 2002 р. вони будуть проведені за змішаною системою - 225 депутатів оберуть за партійними списками і стільки ж за мажоритарною системою в одномандатних округах. Участь у виборах братимуть тільки політичні партії - участь блоків, що складаються з партій, не передбачено.

Офіційна виборча кампанія почалася 30 липня 2012 р. У боротьбі за депутатські крісла беруть участь більше 5 тис. кандидатів. Для проходження до Верховної Ради партії повинні подолати 5%-й бар'єр.

ЦВК утворила 225 виборчих округів, середня кількість виборців в одному окрузі становить 161 140 осіб, допустиме відхилення від цієї чисельності - 12%. У Південно-Східних областях 106 мандатів, а в Центрально-Західних областях 119 мандатів. Попередні підсумки голосування ЦВК оприлюднить вже вночі після закриття виборчих дільниць. Офіційні результати виборів-2012 будуть опубліковані пізніше, після підрахунку документів з окружних комісій.

Центрвиборчком зареєстрував 21 політичну силу, які спробують подолати п'ятивідсотковий прохідний бар'єр. Партійний список партії Собор був анульований на прохання самої політичної сили.

Окрім того, у мажоритарних округах за мандат депутата ведуть боротьбу.

Читайте також:

У день виборів на Майдані буде багато військової техніки і музики

У міліцію поки не надходили заявки на проведення мітингів після виборів

Майже 20% українців готові до масових протестів проти фальсифікації виборів

Міліція готується до акцій протесту після виборів

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...