Топ Новини

В ОБСЄ заявили, що «ці вибори свідчать про згортання демократії в Україні»

29 жовтня 2012 в 13:16
Спеціальний координатор місії ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас зазначила, що їй сумно повідомити про те, що "ці вибори свідчать про згортання демократії в Україні". Вибори характеризувалися недостатнім рівнем змагальності, причинами чого в основному стало зловживання адмінресурсом, недостатня прозорість кампанії і фінансування партій, а також незбалансованість у медіа середовищі.
OSCE_OBSE_ukr_ukraine_flag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Виборча кампанія в Україні проходила недостатньо прозоро, нинішня виборча кампанія є "кроком назад" у порівнянні з попередніми, йдеться у звіті спостерігачів ОБСЄ, присвяченому результатам виборів.

"28 жовтня парламентські вибори характеризувалися недостатнім рівнем змагальності, причинами чого в основному стало зловживання адмінресурсом, недостатня прозорість кампанії і фінансування партій, а також незбалансованість у медіа середовищі", - йдеться у звіті міжнародної місії спостерігачів ОБСЄ.

У звіті також йдеться про те, що певні аспекти цьогорічних виборів в Україні є кроком назад у порівнянні з попередніми.

На прес-конференції в понеділок спеціальний координатор місії ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас зазначила, що їй сумно повідомити про те, що "ці вибори свідчать про згортання демократії в Україні".

За її словами, в ході цієї кампанії були величезні зловживання владою, "величезну роль грали гроші", що негативно вплинуло на подальший демократичний розвиток країни.

У понеділок у Києві проходить прес-конференція міжнародної місії зі спостереження за парламентськими виборами в Україні. Місія є спільною ініціативою Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ/БДІПЛ), Парламентської асамблеї ОБСЄ (ПА ОБСЄ), Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), Європейського парламенту та Парламентської асамблеї НАТО (ПА НАТО ).

Міжнародна місія зі спостереження за парламентськими виборами в Україні складається з більш ніж 800 спостерігачів з 42 країн, серед яких 625 довгострокових та короткострокових спостерігачів від ОБСЄ/БДІПЛ, а також 100 парламентарів і співробітників Парламентської асамблеї ОБСЄ, 40 спостерігачів ПАРЄ, 19 - від Парламентської асамблеї НАТО та 36 - від Європейського парламенту.

Читайте також:

Міжнародні спостерігачі заявили, що адмінресурс значно вплинув на чесність виборів

Російські спостерігачі визнали вибори в Раду прозорими

Тимошенко проголосувала в лікарні у присутності спостерігачів від ОБСЄ

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...