Український посол пояснив московським студентам, чому голосували за «Свободу»

13 листопада 2012 в 13:59
За «Свободу» голосував протестний електорат, заявив посол України, який думає, що «реально ідеології цієї партії довіряють набагато менше людей». В той же час в Україні за «Свободу» проголосували 10% виборців, а за кордоном - 24%. Проти чого прийшли «протестувати» закордонні українці - невідомо.
tyagnibok_miting008_svoboda.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Росіянам не варто вважати, що українці, які голосували на парламентських виборах за ВО «Свобода», займають антиросійську позицію. Про це заявив посол України в Росії Володимир Єльченко в ході спілкування зі студентами Московського державного лінгвістичного університету.

За його словами, через недосконалості виборчого законодавства і загальної протестної налаштованості дуже багато людей проголосували за «Свободу».

«Раніше у нас була графа «проти всіх», тепер же її прибрали. Тому голосували за ту партію, яку вважали найбільш протестною проти всього поганого - проти економічної ситуації, безробіття, невисоких зарплат тощо. Я думаю, що реально ідеології цієї партії довіряють набагато менше людей», - сказав Єльченко.

Він підкреслив, що кожен має права на свої погляди, але вони не повинні бути направлені проти близького сусіда.

При цьому він упевнений, що в парламенті «Свобода» стримає свою радикальну риторику.

«Одна справа - виборчі гасла, а інша справа - це реальна робота в парламенті. Мені здається, що коли ця партія почне казати своє слово в парламенті, то вона свою риторику стримає», - сказав Єльченко.

Він висловив упевненість, що «Свобода» не зможе диктувати свою позицію у Верховній Раді України щодо російського напрямку в політиці. «Це не стане переважною думкою в майбутній роботі парламенту України», - резюмував посол.

- Рівень освіти прихильників «Свободи» у два рази вищий, ніж у тих, хто голосував за комуністів


Як повідомлялося, на парламентських виборах в Україні 28 жовтня за ВО «Свобода» проголосували 2 млн 129 тис. 933 виборця, що становить 10,44% від загальної кількості громадян, які взяли участь у виборах. Окрім того, партія провела в Раду 12 мажоритарників.

У той же час за Комуністичну партію України проголосували 2 млн 687 тис. 269 виборців (13,18%).

Варто відзначити, що за «Свободу» голосували в основному молоді й освічені люди, у той час як за комуністів - літні люди з низьким рівнем освіти.

Читайте також:

«Свобода» офіційно перемогла на закордонних виборчих дільницях

«Свобода» згодна голосувати з Партією регіонів тільки за заборону Компартії

Комуністи побоялися йти маршем по Хрещатику

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...