Топ Новини

«УДАР» і «Свобода» можуть отримати своїх представників у ЦВК

2 листопада 2012 в 17:39
Оскільки представники нових парламентських партій не мають своїх представників у ЦВК, обговорюється можливість кадрових ротацій у Центрвиборчкомі.
CVK.JPG
ZN.UA

 У зв'язку з виборами Верховної ради обговорюється можливість кадрових ротацій у Центрвиборчкомі, оскільки нові Парламентські партії не мають у ньому своїх представників.

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал.

«Верховна Рада нового скликання ще не отримала повноваження, а вже, як мені відомо, деякими особами обговорюється питання ротація складу ЦВК. Формально - у зв'язку з тим, що нові парламентські партії не мають своїх представників в Центрвиборчкомі. Можливо, це питання офіційно піднімуть вже найближчим часом», - сказав голова ЦВК.

Шаповал висловив думку, що нинішній, партійний принцип формування ЦВК, не вимагає перегляду: «Не думаю, що це істотно на щось вплине. Бажання політичних сил ангажувати того чи іншого члена ЦВК, напевно, нікуди не дінеться. А якщо буде бажання, то і інструментарій знайдеться».

«Дуже важливо, що в ЦВК фотоапарата ворожнечі. Свого часу існувала політична упередженість, що заважала співпраці. Але це в минулому», - додав він.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркало тижня. Україна» в інтерв'ю Сергія Рахманіна з Володимиром Шаповалом.

Читайте також:

Глава ЦВК вважає, що Центрвиборчком не повинен втручатися в силові протистояння на виборах


Шаповал: Якщо інформація про фальсифікації знайде підтвердження, це буде вимагати порушення кримінальних справ


Глава ЦВК пригрозила достроково припинити повноваження окружкомів у 211 і 223 округах, якщо їхня робота не буде розблокований

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...