Топ Новини

Учасники виборчого процесу заявляють про виявлені фальсифікації в окрузі №184 у Херсонській області

8 листопада 2012 в 16:50
Опозиціонери заявили про фальсифікації в окрузі №184 і спроби провладного кандидата тиснути на членів ОВК для забезпечення «правильного» результату виборів.
unian.jpg
unian.net

У Центральну виборчу комісію везуть фальшивий протокол виборів по 184 округу. Про це на прес-конференції 8 листопада заявив член ОВК 184 Олександр Довбня.

«Учора ввечері, 7 листопада, відбулося таємне засідання ОВК 184 з представників Партії регіонів та їх сателітів, на якому прийняли рішення підписати підсумковий протокол виборів. Ні я, ні секретар комісії Андрій Косоногов на засідання комісії запрошені не були. Крім того, було проігноровано наше право на висловлення окремої думки, - говорить Олександр Довбня. - Замість цього вони склали акт ніби ми з Косоногов і ще п'ятьма членами ОВК 184 відмовилися від підпису».

За його словами, така поспішність викликана бажанням місцевого керівництва Партії регіонів швидше зробити депутатом свого кандидата Миколу Дмитрука.

Також на прес-конференції заявили, що в опозиційних кандидатів є факти, які підтверджують фальсифікацію на скандальному окрузі і спроби провладного кандидата тиснути на членів ОВК для забезпечення «правильного» результату виборів.

«Ми маємо інформацію, що на членів ОВК чиниться тиск з боку керівництва Партії регіонів. 6 листопада 10 членів ОВК № 184 прийняли рішення про перерахунок голосів. Але вже на ранок 7 листопада, главу ОВК Миколу Грігорца витягли з міської лікарні, з інфарктного відділення, для прийняття «правильного» рішення. Ті люди, які вчора голосували за перерахунок, раптом змінили свою думку», - заявив кандидат у народні депутати по 184 округу Іван Винник.

Нагадаємо, при підведенні підсумків виборів по округу, на низці виборчих дільниць, а саме № № 650002, 650033, 650091, 650177, 650181 і 650299 були виявлені оригінальні протоколи з «мокрими» печатками та підписами членів комісій, але з абсолютно різними підсумками голосування щодо окремих кандидатів.

Наприклад, на дільниці № 650181 в одній копії протоколу за кандидата Миколу Дмитрука стоїть цифра в 0 голосів, а в іншій копії з тієї ж дільниці за нього вже проставлено 21 голос.

Як відомо, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів», протоколи з однієї виборчої дільниці не можуть мати розбіжностей.

Законним шляхом для визначення дійсних результатів волевиявлення в таких випадках є перерахунок голосів по спірних ділянках. Проте дев'ять членів 184-го окружкому 7 листопада проголосували проти перерахунку. У результаті абсолютно незрозуміло, яким чином буде встановлена ​​істина.

За даними сайту ЦВК, на 184 виборчому окрузі переміг представник Партії регіонів Микола Дмитрук. Він випереджає свого головного конкурента самовисуванця Івана Винника всього на 22 голоси. Однак якщо скласти цифри в «спірних» протоколах, Іван Винник виграє з перевагою в 100 голосів.

Читайте також:

Азаров повідомив «простим людям», що обрані в Києві депутати нічим їм не допоможуть (ВІДЕО)


ЦВК призначить перевибори тільки після зміни закону про вибори


Засуха подасть в суд на Яценюка, який звинуватив її в підкупі окружкому

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...