У ЦВК надійшов протокол з округу, в якому «свободівець» Іллєнко переміг Герегу

1 листопада 2012 в 13:34
Герега запевняє, що перемогла у київському окрузі №215, свою поразку не визнає, однак подавати позови в суди не збирається. Документи щодо перемоги «свободівця» Іллєнка вже надійшли у ЦВК.
gerega.jpg
president.gov.ua

Центральна виборча комісія прийняла до розгляду протоколи з мокрою печаткою з 36 окружних виборчих комісій на парламентських виборах, в тому числі протокол зі скандально відомого округу № 215 у Києві.

Протокол засідання окружної виборчої комісії підписаний з однією окремою думкою члена комісії Василя Бондарчука, який, зокрема, зазначив: «На членів ОВК активно тиснули психологічно і морально присутні на комісії спостерігачі». Крім того, він вказав на недосконалість виборчого законодавства.

Голова окружкому № 215 Роман Картавий, у свою чергу, зазначив, що йому не відомо, чи є на сьогодні будь-які судові позови щодо підрахунку голосів на його окрузі.

- Свободівець Іллєнко «вирвав» перемогу в Гереги

Як повідомлялося, в окружній виборчій комісії № 215 порахували 100% бюлетенів - з відривом у 191 голос переміг представник ВО «Свобода» Андрій Іллєнко. Згідно з даними ЦВК, «свободівець» отримав 33,14% (32 965) голосів, а його конкурент, секретар Київської міськради, самовисуванець Галина Герега - 32,95% (32 774).

Між тим, Герега заявила, що чесно перемогла на парламентських виборах у 215-му окрузі, тому свою поразку не визнає, хоча в суди звертатися не збирається. «Я вважаю, що перемога на моїй стороні, але відстоювати свою перемогу в судах не збираюся. Правда на моєму боці, тому що я чесно пройшла весь виборчий марафон. Я поразку свою не визнаю», - заявила вона на брифінгу.

Іллєнко розцінив її заяву як визнання своєї поразки: «Я приємно здивований цією новиною. Дуже важливо, що на піку емоцій і жорсткого протистояння Галина Герега таки визнала результати виборів у 215-му окрузі. Добре, що вона не стала продовжувати загострення конфлікту». Крім того, «свободівець» зазначив, що «цей вчинок повинен стати прикладом для інших політиків, які зазнали поразки в Києві».

Читайте також:

«Свобода» згодна голосувати з Партією регіонів тільки за заборону Компартії

Кум Табачника визнав свою поразку на виборах у Києві

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...