ЦВК заперечує причетність до фальсифікації результатів виборів на своєму сайті

31 жовтня 2012 в 14:46
Заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що Центрвиборчком не вивішує на своєму сайті дані про результати голосування - вони з'являються там автоматично, що надходить з окружних комісій.
cvk.jpg
cvk.gov.ua

Центральна виборча комісія не вносить на сайт дані за електронними протоколами.

Про це заявив заступник глави ЦВК Андрій Магера, коментуючи інформацію ЗМІ про те, що Центрвиборчком фальсифікує вибори, вносячи невірні дані за електронними протоколами.

Магера підкреслив, що кожну ситуацію, коли на сайті ЦВК цифри змінювалися після обробки 100% електронних протоколів потрібно розглядати окремо, пише Ліга.net.

- Результати виборів у 132 окрузі сфальсифіковані. Хто за цим стоїть - ЦВК чи ОВК?

Він навів у приклад округ 223 у Києві, де комісія внесла в електронну систему невірні дані по чотирьох дільницях. «ЗМІ подають це таким чином, що ЦВК фальсифікує. Я хочу підкреслити, що ЦВК на своєму сайті сам нічого не вивішує. ЦВК отримує дані, що надходять з окружних комісій, вони автоматично з'являються на сайті, без будь-якого стороннього впливу з боку ЦВК», - сказав він.

Він пояснив, що якщо після оприлюднення на сайті 100% електронних протоколів у ЦВК надходять заяви про те, що вони не відповідають даним з протоколів, ЦВК звертається в окружну комісію для перевірки цифр.

«По 223-му округу вони знайшли невідповідності і виправили. Якщо хтось хоче посіяти такий собі організований хаос, то повірте, скрізь вуха стирчать, і все що намагаються приховати, все одно вилізе», - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на деяких округах після підрахунку 100% протоколів через деякий час змінюються дані про переможця на сайті ЦВК.

Зокрема, за даними ЦВК на 16:00 30 жовтня, опозиціонер Аркадій Корнацький за підсумками голосування в 132 окрузі набрав 39,66%, випередивши свого головного конкурента - заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Травянко (34,09%). Відрив опозиціонера від провладного кандидата становив понад 4 тис. голосів.

Проте вже о 19:00 сайт Центрвиборчкому показував зовсім інші дані - 39,99% за Травянка і 39,66% - за Корнацького. Рейтинг опозиціонера залишився незмінним, в той час як рейтинг заступника голови обладміністрації зріс за рахунок інших кандидатів.

Читайте також:

В «УДАРі» впевнені, що у них вкрали 1,5% голосів

Два опозиційних кандидати у Волинській області вимагали перерахунку голосів

Опозиція вирішить, чи визнавати результати виборів, після їхнього оприлюднення

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...