Топ Новини

ЦВК пригрозила сисадмінам окружних комісій кримінальними справами за спотворення результатів виборів

30 жовтня 2012 в 13:40
У ЦВК заявили, що на чотирьох дільницях Шевченківського району Києва дані в електронній системі «Вибори» не відповідають даним у паперових протоколах, у зв'язку з чим вирішили налякати системних адміністраторів окружних комісій кримінальною відповідальністю.
1.jpg
vybory.online.ua

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера пригрозив системним адміністраторам окружних комісій на виборах до Верховної Ради кримінальними справами за неправильні цифри. Про це він сказав у вівторок, 30 жовтня, в Києві на брифінгу журналістам.

Говорячи про ситуації, коли в електронну систему "Вибори" вносяться дані, які не відповідають даним у паперових протоколах, Магера зазначив, що 29 жовтня такі випадки були на чотирьох ділянках Шевченківського району Києва (округ № 223).

"Ми виявили невідповідність і вимагаємо від окружної комісії перевірити дані, оскільки у протоколах дільничних комісій цифри правильні, а електронні дані не відповідали дійсності. Я хочу вірити, що це помилка системного адміністратора, в іншому випадку доведеться звертатися у правоохоронні органи. Це стосується всіх системних адміністраторів у всіх комісіях - уважно потрібно вводити дані. Якщо будуть ознаки навмисного спотворення інформації, будуть питання до правоохоронних органів про порушення кримінальних справ", - зазначив він.

Раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила про випадки, коли системні адміністратори окружкомів відправляють в Центрвиборчком "фантомні цифри", які не відповідають даним в протоколах дільничних комісій. "Системні адміністратори, які є технічними співробітниками, абсолютно безвідносно до протоколів з мокрими печатками вносять невідповідні цифри, які значаться у протоколах. Тому я хотіла б, щоб безпосередньо на засідання ЦВК доставлялися протоколи дільничних виборчих комісій", - зазначила вона.

Читайте також:

ЦВК опрацювала 92,39% бюлетенів: Кличко наздогнав комуністів

Рівень підкупу на парламентських виборах побив усі рекорди

«Опора» заявила про системний характер порушень на виборах

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...