Центрвиборчком відправив на округ №223 свого "ревізора". Там вже почали перерахунок голосів

5 листопада 2012 в 14:06
Журналістів та спостерігачів попросили залишити залу засідань скандального київського окружкому №223, туди їде член ЦВК. Округ №223 залишається останнім серед інших одномандатних округів, де досі не встановлені результати виборів.

Члени окружної виборчої комісії округу № 223, де конкурують провладний кандидат Віктор Пилипишин та представник ВО "Свобода" Юрій Левченко, на своєму засіданні прийняли рішення звільнити приміщення від сторонніх осіб для того, щоб провести перерахунок голосів на 11-ти виборчих дільниць у присутності співробітників міліції .

Як повідомив кандидат у народні депутати від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк, зараз в окружком їде один з членів ЦВК.

На даний момент члени окружкому вже відкрили коробку з документацією однієї з дільниць, розірвали упаковку бюлетенів і почали їх рахувати. Ці дії супроводжувалися криком і суперечками, бо присутні у залі "свободівці" активно заперечували проти таких дій.

Як повідомив народний депутат Александ Бондар, на упаковках з документацією відсутні підписи членів дільничної комісії.

У свою чергу Сиротюк нагадав, що раніше суд першої інстанції прийняв рішення, що Центрвиборчком повинен самостійно встановити результати голосування в окрузі № 223.

За словами Сиротюка, саме Пилипишин форсує ситуацію і вимагає якомога швидше провести перерахунок голосів.

- Пилипишин під крики «Ганьба!» пообіцяв продовжити боротьбу в окрузі 223 (ВІДЕО)

У приміщення комісії зайшло кілька співробітників міліції, які відокремили кордоном стіл, за яким засідає комісія, від іншої частини зали, де знаходяться активісти ВО "Свобода" та представники самовисуванця Віктора Пилипишина, а також міжнародні спостерігачі та представники засобів масової інформації.

При цьому кандидат від ВО "Свобода" Юрій Левченко заявив, що повторний перерахунок голосів має здійснюватися в обов'язковому порядку в присутності членів дільничних комісій, які здавали в окружком бюлетені.

Він також повідомив, що у "Свободи" є відеоматеріали, на яких видно, що зовнішній вигляд урн з бюлетенями з однієї з виборчих дільниць відрізняється від того, яким він був після голосування на дільниці.

Як повідомлялося, з голосування в мажоритарних округах не введені 100% дані тільки з округу № 223 - тут оброблено 88,11% протоколів, лідирує представник ВО "Свобода" Юрій Левченко (24006 голосів або 27,58%), на друге місце з відривом у 26 голосів виходить самовисуванець Віктор Пилипишин (23980 голосів або 27,55%).

2 листопада ЦВК достроково припинила повноваження голови окружної виборчої комісії № 223 (Київ, Шевченківський район) Юрія Литвишка (його кандидатура була подана партією «Братство») і призначила на цю посаду Ольгу Гагаріну від ГО "Батьківщина".

Округ № 223 залишається останнім серед інших одномандатних округів, де досі не встановлені результати виборів.

В окрузі № 223 за станом на 13:46 5 листопада оброблено 88,11% протоколів. Як повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії, за Ю.Левченка проголосували 27,58% виборців, за В.Пилипишина - 27,55% виборців.

Читайте також:

Голова ЦВК вважає, що Центрвиборчком не повинен втручатися в силові протистояння на виборах

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...