Топ Новини

«Свобода» теж готова обнулити списки і визнати вибори недійсними

4 листопада 2012 в 12:51
У «Свободі» готові підтримати своїх партнерів по опозиції з «Батьківщини». Впевнені, що на повторних виборах візьмуть в два рази більше голосів. «Ми показали суспільству, як захищаємо свої результати і вибір українців в цілому».
oun_upa_svoboda.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
ВО «Свобода» готова до обнулення списків і відмови йти в нову Верховну Раду після парламентських виборів, але поки не отримувало офіційних звернень з даного питання від своїх партнерів по опозиції і вивчає можливі юридичні наслідки такого кроку.
 
«Свобода» не тільки на словах, але й на ділі є найбільш рішучою та радикальною опозиційною силою. Ми готові до будь-яких дій, і до вище зазначених, в тому числі. Але до нас ще офіційно не зверталося керівництво «Батьківщини», є тільки заява Гриценка», - сказав керівник прес-служби «Свободи», кандидат у народні депутати Юрій Сиротюк.
 
За його словами, юристи «Свободи» відразу почали вивчати юридичні наслідки такого кроку.
 
«Якщо буде прийнято таке рішення разом з іншими опозиційними силами, то «Свобода» першою його виконає. Питання більше до наших союзників, наскільки серйозна їх заява і наскільки воно узгоджена між усіма партнерами, тому що в нас одна партія, а в Об'єднаної опозиції декілька. І чи не вийде так, що хтось складе мандати, а мажоритарники продовжать працювати», - сказав глава прес-служби партії.
 
Сиротюк повідомив, що «Свобода» погодила з «Батьківщиною» спільну участь в акції біля будівлі Центральної виборчої комісії України у понеділок для захисту результатів виборів.
 
Він також зазначив, що в даний час ще не завершена боротьба за захист результатів волевиявлення громадян і, зокрема, кандидат по столичному округу № 223. Юрій Левченко не зрозуміє своїх соратників, якщо вони відмовляться від боротьби, коли ще не завершений підрахунок голосів.
 
При цьому Сиротюк підкреслив, що «Свобода» готова до участі в нових парламентських виборах і розраховує в такому випадку на більший результат.
 
«Ми показали суспільству, як захищаємо свої результати і вибір українців в цілому, і при будь-яких дострокових виборах прогнозуємо, що кількість прихильників «Свободи» зросте приблизно в два рази. Ми не боїмося перевиборів, тому що ні в кого з нас немає мандатів, немає ні в кого спокуси залишитися сидіти на теплому кріслі, якого і так не було. Не маючи жодного депутата, ми набагато активніше і ефективніше захищаємо свої результати, ніж наші союзники, у яких більше 100 мандатів», - зазначив він.
 
Як повідомлялася, Об'єднана опозиція «Батьківщина» має намір у найближчі дні провести з'їзд, обнулити партійні списки і не йти в нову Раду.
 
У партії «УДАР» також заявили, що «такі вибори визнавати не можна» і пообіцяли розглянути питання про обнулення списків.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...