«Свобода» офіційно перемогла на закордонних виборчих дільницях

8 листопада 2012 в 18:37
З 420 тис. українців, які могли проголосувати за кордоном, прийшло на вибори тільки 2 тис. людей. Найбільше голосів віддали за ВО «Свобода» - 23,63%.
vibori_vybori
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Центральна виборча комісія встановила підсумки та оголосила офіційні результати виборів на закордонних виборчих дільницях на парламентських виборах, що відбулися 28 жовтня. Відповідне рішення ухвалено на засіданні ЦВК.

На закордонних виборчих дільницях «Свобода» набрала 23,63% голосів, Партія регіонів 23,27%, «УДАР» - 22,11%, «Батьківщина» - 19,85%.

Згідно з протоколом, в списки для голосування було внесено 424 536 зарубіжних виборців, взяли участь у голосуванні лише 20 570 з них, тобто 4,85%.

Під час підписання протоколу про результати виборів на закордонних виборчих дільницях заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що підписав цей документ з окремою думкою.

«Я підписав протокол з окремою думкою з двох причин. Перша підстава - законом не передбачено складання такого протоколу, друга причина полягає в тому, що в результаті відповідного рішення Конституційного Суду 400 тисяч громадян, які знаходяться за кордоном, були позбавлені права голосу в одномандатних округах. Повністю текст з окремою думкою буде переданий до протоколу», - сказав Магера.

Всі інші члени ЦВК під час підписання протоколу не повідомляли про свої окремі думки.

Для проведення парламентських виборів 28 жовтня було створено 116 закордонних виборчих дільниць.

Читайте також:

ЦВК оголосила результати за партійними списками: В опозиції 50%, у регіоналів і комуністів - 43%


Азаров покликав за стіл переговорів щодо сфальсифікованих округів

ЦВК призначить перевибори тільки після зміни закону про вибори

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...