Топ Новини

Регіоналку Засуху, яка набрала на чверть голосів менше Романюка, оголосили переможцем (ВІДЕО)

4 листопада 2012 в 07:07
В Обухові комісія відмовилася враховувати голоси з 28 дільниць та оголосила переможцем виборів Засуху, яка набрала 35,24% голосів. У її конкурента Романюка з «Батьківщини» - 45,21%. Все зафіксовано на фото і відео. Членам ОВК обіцяють тюремні терміни.
zasuha.jpg
pravda.com.ua
Окружна виборча комісія № 94 (Обухів, Київська область) визнала переможцем парламентських виборів кандидата від Партії регіонів Тетяну Засуху. У ніч на неділю, 4 листопада, підсумковий протокол про результати виборів в окрузі зачитав голова ОВК.
 
Комісія виконала рішення судів і визнала недійсними голосування по 28 дільницям. Проти прийняття протоколів проголосувало п'ятеро членів комісії з 16. Один з членів ОВК зазначив, що він підписує, маючи особливу думку.
 
Між тим, на сайті Центральної виборчої комісії, за результатами обробки 97,79% наводилися дані про перемогу Віктора Романюка «Батьківщина» - 45,21% або 38 632 голосів. У Засухи 35,24% або 30 114 голосів.
 
Коли члени ОВК почали засідання, в ситуацію втрутилися депутат від «Батьківщини» Володимир Олійник і член «Фронту змін» Андрій Пишний. Члени ОВК, підконтрольні Партії регіонів, в цей момент почали комусь телефонувати.
 
Після цього в залі ОВК з'явилася Тетяна Засуха. Вона наказовим тоном вказувала ОВК працювати, а решті людей розсістися по місцях. Підтримувати Засуху прийшов її чоловік, екс-губернатор Київської області Анатолій Засуха.
 
У залі також були присутні «представники преси» характерної зовнішності, які намагалися перешкодити роботі журналісту «Української правди».
 
 
Після оголошення рішення до ОВК приїхав ще один депутат - Анатолій Гриценко (3-й номер у списку Об'єднаної опозиції).
 
«Порушення закону зафіксовано. Документально і на відео. І опозицією, і міжнародними спостерігачами, і журналістами», - повідомив Гриценко на своїй сторінці в Facebook.
 
«Членів ОВК (від ПР і КПУ), які після ганебного голосування сховалися від людей під охорону міліції, попередив кожного особисто: за свідоме порушення закону - сядете у в'язницю, тому подумайте двічі, ще можна зупинити доставку в ЦВК сфальсифіковані протоколи. Ховають очі, мовчать. Залякані? Куплені? А це вже не має значення: прийде час - збирати сухарі в довгий шлях, до шести років», - зазначив він.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...