Польські парламентарі не змогли дати позитивну оцінку виборам в Україні

29 жовтня 2012 в 16:29
Представники місії Сейму Польщі здивовані занадто повільним процесом підрахунку голосів і відсутністю чіткої реєстрації тих, хто голосував вдома. Також помітили випадки організованого підвезення на голосування груп людей.
vibori
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Місія спостерігачів польського парламенту не змогла позитивно оцінити парламентські вибори в Україні. Про це члени місії повідомили на прес-конференції в Києві.

Як зазначив голова місії Сейму Республіки Польща зі спостереження за виборами Мирон Сич, в місії взяли участь близько 40 депутатів польського парламенту, які відвідали 152 виборчі дільниці по всій Україні.

Голова місії відзначив, що спостерігачі мають низку зауважень, зокрема, щодо правильності встановлення веб-камер і з приводу великої кількості виборців, які голосували вдома.

«У цьому випадку спостерігачам важко було зробити висновок про прозорість», - сказав Сич.

Крім того, за його словами, спостерігачі звернули увагу на присутність у виборчих комісіях представників великої кількості партій.

У свою чергу голова польсько-української парламентської групи Сейму Польщі Марія Зуба зазначила, що здивована занадто повільним процесом підрахунку голосів і відсутністю чіткої реєстрації тих, хто голосував вдома.

Також Зуба повідомила, що спостерігачі були дуже здивовані випадками, коли члени виборчих комісій запитували виборців, хто з їхніх рідних точно не прийде на голосування. «Ці люди реєструвалися на окремих аркушах. Людина, яка вела цю реєстрацію, і голова цієї комісії не змогли пояснити нам, навіщо і чому вони ведуть цей облік», - сказала Зуба.

Також вона вказала на випадки організованого підвезення на голосування груп людей.

Читайте також:

В ОБСЄ заявили, що «ці вибори свідчать про згортання демократії в Україні»


Президент Європарламенту дав негативну оцінку виборам в Україні


У «Батьківщині» впевнені, що вибори були нечесними і несправедливими

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...