Топ Новини

Під час штурму окружкому в Первомайську Москаль зірвав з міліціонера шолом (ВІДЕО)

2 листопада 2012 в 19:42
Депутат Москаль зірвав шолом з одного з міліціонерів, які штурмували Окружну виборчу комісію № 132. «Поодягали маски як клоуни. Замість того щоб Мазурка шукати».
Міністерство внутрішніх справ виклало своє відео подій у Первомайську, де «Беркут» штурмом узяв приміщення Окружної виборчої комісії № 132 і виніс звідти протоколи.
 
Як свідчить відео, оприлюднене офіційним каналом Міністерством внутрішніх справ на Youtube, під час штурму народний депутат України Геннадій Москаль зірвав шолом з одного з міліціонерів.
 
Нагадаємо, що на окрузі в Первомайську Миколаївської області, де йде боротьба між опозиціонером Аркадієм Корнацьким і регіоналом Миколою Травянко, «Беркут» силою забрав оригінали протоколів з мокрими печатками.
 
«Розбили двері, кидали в членів виборчих комісій стільці, щоб винести пакет з протоколами голосування», - описав ситуацію Москаль.

 
«Поодягали маски як клоуни. Замість того щоб Мазурка шукати, вони воюють, щоб забрати бюлетені. Так як двох опозиціонерів перемогли в підконтрольній Партії регіонів області», - додав Москаль.
 
Читайте також:
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...