Топ Новини

Перші дані національного екзит-полу з'являться в неділю о 20:00

26 жовтня 2012 в 09:22
Фонд «Демократичні ініціативи», Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова презентують дані Національного екзит-полу в день парламентських виборів, 28 жовтня, о 20:00, після закриття виборчих дільниць в Україні
exit_poll-2.jpg
crimea.ura-inform

Перші результати національного екзит-полу стануть відомі в день виборів близько 20:00. Про це 26 жовтня під час прес-конференції в Києві повідомила директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

«Це будуть два паралельні екзит-полb, тобто КМІС і центр Разумкова будуть працювати паралельно, кожен на своїй вибірці, тобто кожен буде працювати на 200 дільницях, і, якщо результати будуть різко відрізнятися, то кожен з них буде презентувати їх самостійно» , - повідомила вона.

За її словами, фінансується проект з декількох джерел. Згідно з прес-релізом, розданим журналістам, дослідження проводиться за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження», програми Matra посольства Нідерландів в Україні, Національного фонду підтримки демократії (США), РАСТ, проекту UNITER, а також Євросоюзу.

-Азаров запевнив, що фальсифікації при підрахунку голосів повністю виключені

За словами Бекешкіної, в рамках проведення цього дослідження існує наглядова рада, яка контролює реалізацію проекту, також українських соціологів консультують міжнародні експерти.

Дослідження буде проводитися на 400 виборчих дільницях методом «таємного голосування», планується опитати близько 17 тис респондентів.

Статистична похибка вибірки з урахуванням дизайн-ефекту не буде перевищувати 1,3%. Є ще систематичні похибки, які залежать від різних факторів, зазначила Бекешкіна. Виходячи з досвіду попередніх екзит-полів, організатори дослідження припускають, що помилка вибірки не перевищуватиме 2,5% для лідерів і буде в рамках 0,5 - 1% для інших партій і блоків.

Читайте також:

ICTV та "Інтер" в день виборів презентують результати спільного екзит-полу

«Батьківщина» і «Свобода» проведуть паралельний підрахунок голосів

Об’єднана опозиція проведе ніч після виборів на Софійській площі

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...