Топ Новини

Опозиція не голосуватиме за перевибори у проблемних округах

15 листопада 2012 в 14:13
У «БЮТ-Батьківщині» вважають за доцільне проводити не повторні вибори, а переголосування за участю тих же кандидатів. Для прийняття такого рішення не потрібно вносити зміни в діючий закон про вибори, а достатньо буде відповідного рішення суду.
vybori vibori -007.jpg
kievcity.gov.ua

Депутат Верховної Ради від фракції «БЮТ-Батьківщина» Юрій Одарченко виключає голосування опозиції за законопроект № 11419, згідно з яким дозволяється повторне проведення виборів депутатів Ради в мажоритарних округах.

Про це він повідомив під час круглого столу «Якою буде більшість в парламенті і хто стане спікером». «Ні, ми точно не будемо голосувати за цей законопроект», - заявив Одарченко.

При цьому, на його думку, необхідне проведення не перевиборів, а переголосування в цих округах. «Ні в кого не було претензій з приводу висування кандидатів, проведення передвиборчої кампанії. Навіщо проводити перевибори? Потрібно тоді вже серед тих же кандидатів вже висунутих провести переголосування», - додав він.

- ЦВК і опозиція наполягають, що для призначення перевиборів необхідний окремий закон

Депутат підкреслив, що для прийняття такого рішення не потрібно вносити зміни в діючий закон про вибори, а достатньо буде відповідного рішення суду.

Таким чином, на думку Одарченка, можна було б уникнути спекуляцій і проблем зі зміною виборчого законодавства без будь-якого обговорення і в короткі терміни.

Нагадаємо, 14 листопада народний депутат від Партії регіонів Олександр Козуб зареєстрував у Верховній раді законопроект, яким запропонував парламенту дозволити проведення повторних виборів народних депутатів у мажоритарних округах в разі неможливості встановити достовірні результати голосування і результатів виборів в них.

5 листопада ЦВК визнав неможливим встановлення достовірних результатів голосування в округах № № 94, 132, 194, 197 і 223 у зв'язку з численними порушеннями. 6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради в цих округах.

Читайте також:

Партія регіонів назвала претендентів на посаду спікера

Партії відзвітували ЦВК за витрачені на виборах гроші

Тимошенко підтримала рішення опозиції не відмовлятися від мандатів

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...