Опозиціонер Корнацький розповів, як влада сфальсифікувала результати на його окрузі

30 жовтня 2012 в 21:13
Члени ОВК у Миколаївській області оголосили переможцем регіонала Травянка на підставі даних з сайту ЦВК, які туди особисто вніс голова комісії, змінивши попередні. Тепер переписують протоколи дільничних комісій.
karnatsky.jpeg
news.pn

Кандидат від Об'єднаної опозиції Аркадій Корнацький буде домагатися визнання своєї перемоги в окрузі № 132 Миколаївській області. За даними протоколів з мокрими печатками, зібраних його штабом, він випередив регіонала Віталія Травянка на 4167 голосів. Раніше це було підтверджено протоколами, зібраними комісією. Однак сьогодні голова комісії змінив інформацію.

Як розповів ZN.UA начальник виборчого штабу Аркадія Корнацького Ігор Пилипчук, інформація про перемогу депутата була оприлюднена на сайті ЦВК. Однак сьогодні в 17:00 голова ОВК закрився в серверній і змінив дані на сайті ЦВК на користь регіонала Травянка.

- У фальсифікації виборів на окрузі в Миколаївській області звинуватили голову окружкому


Виявивши, що дані змінено, представники Корнацького вимагали перерахунку голосів.

Однак 11 з 18 членів комісії вирішили використовувати не дані дільничних протоколів, а сфальсифіковані дані з сайту ЦВК, що «є грубим порушенням закону», повідомив Пилипчук.

За інформацією Корнацького, сьогодні ввечері почали переписувати дані дільничних протоколів. Це стало можливим, «оскільки на угоду пішли три кандидати, що набрали невелику кількість голосів». Ці голоси будуть додавати регіоналу Травянку.

«Ми готові судитися, їх протоколи будуть проти наших. Але в нас є живі свідки і 186 оригіналів з мокрими печатками», - сказав ZN.UA Аркадій Корнацький.

Сам Корнацький перед виборами був змушений вивезти свою сім'ю в США. Як розповів ZN.UA сам Корнацький, він був змушений це зробити, оскільки за його дочкою школяркою і дружиною було помічене «неприкрите і нахабне стеження» і він побоювався за них. «У Круглова є спортивно-бандитські кадри для подібних акцій», - упевнений він.

Виїхав у США і сам Корнацький. «Вести виборчу кампанію за кордону легше, ніж з-за грат», - сказав він.

За його словами, він проходить свідком по одній з 20 кримінальних справ, порушених проти його фірми. Він покинув країну після того, як отримав в один і той же час дві повістки до прокуратури Миколаївської області та Київської областей. Якби він не з'явився в одне з місць, його б відразу ж заарештували.

Наразі Корнацький знаходиться в Москві, оскільки в день виборів приїжджав в Україну.

Корнацький сподівається на допомогу народних депутатів і лідерів опозиції, які звернуться до генерального прокурора за фактом грубого порушення виборчого законодавства.

Читайте також:

ПР «поставила на гальма» визнання перемоги кандидата від опозиції в Кіровограді

На окрузі Губського під всіма приводами гальмують передачу до ЦВК даних про перемогу кандидата від «Батьківщини»

Довгий визнав поразку на виборах, Герега не здається

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...