Литвин вважає незаконним рішення ЦВК про перевибори на окремих округах

6 листопада 2012 в 09:24
Спікер заявив, що постанова про неможливість встановити достовірні результати виборів у п'яти округах абсолютно не відповідає чинним законам про вибори і повноваження Центрвиборчкому.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_0.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Центрвиборчком не мав права приймати постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів у низці округів. Про це сказав на засіданні парламенту у вівторок спікер Володимир Литвин.

«ЦВК прийняв постанову, яка абсолютно не кореспондується з чинним законом про вибори і з повноваженнями ЦВК», - сказав він.

Як відомо, 5 листопада ЦВК прийняла постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в одномандатних округах: 94, 132, 194, 197, 223.

ЦВК пропонується провести повторні вибори в цих округах і звернутися до Верховної Ради з відповідною пропозицією.

В опозиції заявили, що на п'ятьох округах, де будуть оголошені перевибори, опозиція буде висувати єдиних кандидатів. За словами Арсенія Яценюка, рішення про перевибори на цих округах є кращим виходом, ніж «якби Засухи і Губські стали депутатами».

6 листопада Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з виборыв у ряді проблемних одномандатних округів. Згідно з прийнятою постановою про створення ТСК з розслідування зловживань під час виборів, ЦВК має повторно вивчити матеріали результатів виборів у проблемних округах.

Читайте також:

Рада створила комісію з розслідування порушень на виборах

Азаров: У країни немає грошей на «фантастичні ідеї» опозиції

Яценюк пообіцяв єдиних кандидатів на перевиборах

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...