Кримські регіонали вирішили «проявити турботу» про виборців, змушуючи лікарів роздавати довідки про голосування на дому

26 жовтня 2012 в 17:13
У кримському штабі Партії регіонів для мобілізації електорату запропонували організувати голосування на дому престарілих виборців, які не потрапляють у категорію НСП («неспроможні самостійно пересуватися»).

Один з керівників кримського штабу Партії регіонів Володимир Сидоров для збільшення рівня підтримки виборців запропонував ялтинським однопартійцям змусити дільничних терапевтів відвідати літніх виборців і виписати їм довідки про голосування на дому.

На аудіозаписі виступу перед регіоналами, що стала предметом судового розгляду, Сидоров запропонував для мобілізації електорату організувати голосування на дому літніх виборців, які не потрапляють у категорію НСП («неспроможні самостійно пересуватісь»).

«У цьому законі зазначено, що вони будуть голосувати виключно після отримання довідки про те, що вони за станом здоров'я будуть голосувати на дому ... Це означає, що потрібно підключати дільничних терапевтів, через міськраду (ПР має більшість у Ялтинській міськраді - ред.), через керівництво наше партійне з тим, щоб дільничні терапевти відвідали цих людей і виписали їм такі довідки. Але для того, щоб виписали, потрібно це все організувати».

- Суд визнав законними способи збільшення Партією регіонів підтримки виборців

По суті, йдеться про підштовхування лікарів виписувати людям довідки про поганий стан здоров'я без їх звернення. На судовому засіданні керівник ялтинського штабу партії Сергій Репкін пояснював, що такі дії означають лише турботу про містян.

«Що стосується спонукання медпрацівників виписувати довідки без людей, навіть з того тексту, який представив Формус (кандидат-позивач - ред.), там зрозуміло, що мета була переговорити з лікарями, щоб вони скоріше йшли допомагати, щоб медпрацівники постали з людським обличчям. Всім відомо, що вони трохи халатно ставляться до своїх обов'язків. Це не порушення чиїхось прав, а тільки безпосередня допомога», - запевнив суд Репкін.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Валентини Самар «Мисливці за голосами».

Читайте також:

У Рівненській області конкуренти «зняли» з виборів опозиційного кандидата

У Житомирі МНСники розвішують агітаційні плакати регіонала (ФОТО)

Суд оштрафував пенсіонерку за публічну відмову голосувати за регіоналів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...