Топ Новини

Комісію округу № 223 замість представника ВО "Братство" очолив представник ВО "Батьківщина"

2 листопада 2012 в 15:12
Замінений представник ВО "Братство" не має досвіду, а також не працював у комісії з початку виборів. Тому ЦВК ухвалила рішення призначити новим головою двісті двадцять третього окружкому члена цієї комісії представницю ВО "Батьківщина".
1.jpg
vybory.online.ua
Центральна виборча комісія замінила голову київської окружної виборчої комісії № 223, яка досі не може встановити результати виборів.
 
Ініціатором ухвалення даного рішення виступив куратор по Києву, заступник голови ЦВК Андрій Магера.
 
Рішення прийнято в зв'язку з неодноразовим порушенням закону з боку голови цієї комісії, представником партії "Братство" Юрієм Литвишко.
 
Магера також повідомив, що ВО "Братство" подало кандидатуру на заміну Литвишка і, відповідно до встановленого ЦВК порядком, посада голови окружкому повинна дістатися представнику цієї ж партії.
 
Разом з тим, за його словами, порядок заміни членів окружкомів і їх керівництва встановлював ЦВК і у вигляді винятку може одноразово змінити цей порядок.
 
Він підкреслив, що замінений представник ВО "Братство" не має досвіду, а також не працював у комісії з початку виборів. Тому ЦВК ухвалила рішення призначити новим головою двісті двадцять третього окружкому члена цієї комісії Ольгу Гагаріну.
 
Представник ВО "Свобода" в ЦВК Олег Махніцький повідомив, що Гагаріна є представником ВО "Батьківщина".
 
В окрузі № 223 оброблено всього 82,17% протоколів. За даними сайту ЦВК, у цьому окрузі самовисуванець Віктор Пилипишин (28,06%) обходить представника "Свободи" Левченка, у якого 27,42% голосів.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...