Топ Новини

Гриценко назвав зрадою визнання деякими опозиціонерами перевиборів у проблемних округах

6 листопада 2012 в 13:13
Один з лідерів об’єднаної опозиції Анатолій Гриценко заявив, що визнання повторних виборів у п'яти округах деякими опозиціонерами – це «зрада хлопців, які відкрито пішли проти бульдозера - і перемогли, які більше тижня цілодобово захищали перемогу, витримали шалений натиск беркутівців, засух, губських, круглових».
1.jpg
Лідери опозиції на майдані поруч з ЦВК
nr2.ru

Один з лідерів об’єднаної опозиції Анатолій Гриценко на своїй сторінці у facebook назвав зрадою визнання рішення ЦВК про перевибори у проблемних округах деякими опозиціонерами.

«Так і підмиває кой-кому дати в морду, за оте "переможне" визнання повторних виборів у п'яти округах. Зрадили хлопців, які відкрито пішли проти бульдозера - і перемогли; зрадили тисячі і тисячі людей, Громадян - у Первомайську, Миколаєві, Каневі, Черкасах, Обухові, Василькові, Києві - які більше тижня цілодобово захищали їхню перемогу, витримали шалений натиск беркутівців, засух, губських, круглових... Вони зробили неможливе і зберегли усі документи! А тут, у столиці, знову та сама історія, як із Законом про вибори - потерпели очередную победу?», - написав політик.

Гриценко зізнався, що довго не висловлював своєї думки з цього приводу, стримував себе, бо «єдність же треба публічно демонструвати»: «Але гидко на душі. Тепер легшее».

«Вас запевняю: якщо повторні вибори відбудуться (бо це ще не факт), особисто працюватиму в кожному із цих округів, по максимуму, аби наші хлопці перемогли регіоналів, ще з більш потужним відривом, і щоб підтримати людей, Громадян, відновити їхню довіру - це найважливіше!», - пообіцяв опозиціонер.

Нагадаємо, що 5 листопада на мітингу проти фальсифікацій виборів Арсеній Яценюк після зустрічі з главою ЦВК висловив часткове задоволення рішенням про перевибори в проблемних округах, мовляв, опозиція не дала кандидатам від влади «незаконно захопити перемогу».

Читайте також:

Опозиція оскаржить у суді рішення ЦВК про перевибори в проблемних округах

Партії регіонів схвалила рішення ЦВК про перевибори в проблемних округах

ЦВК пропонує призначити нові вибори на п’яти проблемних округах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...