Топ Новини

Голова скандального окружкому №132 Первомайська особисто привіз протоколи до ЦВК

3 листопада 2012 в 15:45
Зниклий день тому голова ОВК №132 з'явився в Києві, у Центральній виборчій комісії та привіз із собою документи. Народний депутат Москаль стверджує, що протоколи вже підмінили.
cik_tsik_cvk.jpg
ZN.UA
Голова окружної виборчої комісії № 132 (Первомайськ, Миколаївська обл.) Василь Микитюк особисто привіз до Центральної виборчої комісії протоколи дільничних комісій округу за результатами голосування на парламентських виборах.
 
Наразі йде процес оформлення документів, після чого голова комісії повинен особисто оголосити результати голосування на засіданні в ЦВК.
 
Документи в ЦВК оформляють члени окружної виборчої комісії. Самому Микитюку стало погано, і йому зробили укол, тому в процедурі оформлення документів він не бере участь.
 
Як повідомлялося, після підрахунку 100% окружком № 132 змінив дані, в результаті чого переможцем виявився представник Партії регіонів Віталій Травянко, вигравши в представника від опозиції Аркадія Корнацького, який однозначно перемагає за даними паралельного підрахунку опозиції.
 
Втручання Миколаївського окружного адміністративного суду не прояснило ситуацію, оскільки суд відмовився перевіряти дані протоколів і постановив, що перерахунок голосів повинен здійснити окружком. ОВК не розпочинав перерахунок голосів та утвердження підсумкового протоколу, оскільки вдень 2 листопада голова комісії Микитюк зник разом з печаткою.
 
Народний депутат України Геннадій Москаль стверджує, що значну частину протоколів з дільничних виборчих комісій по округу № 132 по дорозі в Миколаївський окружний адміністративний суд підмінили. За його словами, у фальшивих протоколах кандидату від Партії регіонів Травянко приписані голоси від непрохідних і технічних кандидатів, а кількість голосів за Корнацького суттєво зменшено.
 
Відповідно до закону, окружна комісія повинна представити в ЦВК підсумковий протокол у цілому по округу.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...