Топ Новини

Генпрокуратура розробила зміни до закону про вибори

12 листопада 2012 в 15:45
Зокрема, Генпрокуратура пропонує врегулювати механізм виконання Центрвиборчкомом функцій окружної комісії щодо встановлення результатів голосування, насамперед, у разі їх бездіяльності, що відбулося в 197 і 223 округах на парламентських виборах.
pshonka.jpg
2000.net.ua

Генеральна прокуратура України розробила пропозиції з удосконалення виборчого законодавства. Про це на брифінгу в понеділок повідомив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

«Ці зміни (законодавства) мають конкретний характер, є їх список, і скажу відверто, що ми не тільки розробили зміни ... але і подалі негативні приклади, які були виявлені в чинному законі у процесі виборів, і на цих прикладах пропонували зміни», - сказав Пшонка.

- Прокуратура нарахувала 9 фактів порушення виборчого законодавства

Він поінформував, що йдеться про 4 конкретних пункти пропозицій у чинне виборче законодавство. Зокрема, Генпрокуратура пропонує врегулювати механізм виконання Центральною виборчою комісією функцій окружної комісії щодо встановлення результатів голосування, насамперед, у разі їх бездіяльності, що відбулося в 197 і 223 округах на парламентських виборах.

Крім того, в Генпрокуратурі зазначають, що нинішнє законодавство не передбачає діючий механізм реагування комісії у випадках, коли кандидати в депутати неодноразово порушують виборче законодавство. Не визначені, на думку Генпрокуратури, і особливості доступу судів та правоохоронних органів до оригіналів виборчої документації, а також відсутні критерії визнання голосування на окремих дільницях недійсним у зв'язку з недопуском спостерігачів і представників кандидатів у депутати.

Читайте також:

Порушено кримінальну справу за фактами фальсифікацій в окрузі Пилипишина-Левченка


Канада оголосила вибори в Україні такими, що не відповідають нормам демократії


Прокуратура почала розслідування фальсифікацій на 223 окрузі

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...