«Батьківщина» програла в суді округ № 94 регіоналці Засусі

9 листопада 2012 в 07:05
Суд відмовив у позові опозиції і підтвердив рішення окружкому про визнання недійсним голосування на 27 дільницях.
1.jpg
vybory.online.ua

Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позову ВО «Батьківщина» про скасування постанови окружної комісії № 94 (в окрузі перемогла кандидат від Партії регіонів Тетяна Засуха) про визнання недійсним голосування на 27 дільницях.

Таке рішення колегії суддів зачитав головуючий суддя Олег Головенко після опівночі у п'ятницю, повідомляє «Українська правда».

«Суд постановив у задоволенні адміністративного позову відмовити», - сказав він.

- Яценюк стверджує, що Засуха після виборів взяла кредит для підкупу окружкому


За його словами, судді прийшли до висновку про необґрунтованість позовних вимог.

Зокрема, як встановив суд, на засіданні окружкому № 94 розглядалось питання про визнання голосування недійсним на 27 дільницях.

Всього проголосували 17 членів комісій, з них 12 були «за», «проти» - 5 членів ОВК, які висловили окрему думку.

«Рішення було прийнято повноважним складом комісії з дотриманням засад вільного волевиявлення кожного члена окружної виборчої комісії», - вважає суд.

Окрім того, суд відмовився приймати до розгляду клопотання одного з лідерів опозиції Арсенія Яценюка, в якому він просив суд долучити до справи документ, який свідчив про те, що кандидат у депутати Тетяна Засуха брала кредит в «Укргазбанку».

Яценюк висловив припущення, що ці гроші пішли на підкуп членів комісії. Він також просив звернутися до прокуратури з проханням розслідувати цей факт.

«Клопотання задоволенню не підлягає», - заявив суд. За рішенням суддів, воно не містить доказів, які свідчать про порушення закону з боку кандидата Засухи.

Таким чином, суд залишив чинним рішення ОВК про визнання недійсним голосування на 27 дільницях, де проголосували близько 30 тисяч осіб.

Рішення ОВК базувалося на рішеннях суддів на підставі звернень спостерігачів від Партії регіонів і Тетяни Засухи, які стверджували, що їх не пустили на виборчу дільницю.

Нагадаємо, округ № 94 у Київській області, де балотувалася Засуха, є одним з п'яти «проблемних» округів, в яких парламент рекомендував ЦВК провести перевибори.

За офіційними даними з сайту ЦВК, в окрузі перемогла Тетяна Засуха - 41,80%. Представник «Батьківщини» Віктор Романюк програв їй з результатом 39,81%.

Читайте також:

Азаров повідомив «простим людям», що обрані в Києві депутати нічим їм не допоможуть (ВІДЕО)

В окрузі №223 Пилипишин обігнав Левченка завдяки зіпсованим бюлетеням

Самовисуванцям, які перемогли на виборах, настійно рекомендували вступати в Партію регіонів

Регіонали впевнені, що сформують більшість за будь-яких обставин


 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...