Топ Новини

Балога відстояв перемогу молодшого брата на окрузі у Закарпатті

9 листопада 2012 в 14:17
Брат Віктора Балоги Павло таки переміг регіонала Степана Деркача на окрузі № 71 у Закарпатті. Суд заборонив скасовувати результати голосування на трьох дільницях, а окружком виконав рішення суду.
baloga.jpg
kmu.gov.ua

У п'ятницю, 9 листопада відбулося фінальне засідання окружної виборчої комісії № 71, на якому було враховано рішення Закарпатського окружного адміністративного суду на користь кандидата від «Єдиного центру» Павла Балоги на парламентських виборах.

Як повідомляє «Мукачево.net», окружком засідав не більше 30 хвилин - з 13:30 до 14:00. Члени комісії взяли до відома рішення суду за позовом Павла Балоги, прийняте ввечері, 8 листопада, яким ОВК забороняється вносити зміни в уточнюючі протоколи про результати виборів.

- У брата Балоги відібрали перемогу за схемою Засухи

Як повідомлялося, 7 листопада ОВК скасував підсумки результати голосування на трьох дільницях (на яких переміг Павло Балога), в результаті чого регіонал Степан Деркач ставав переможцем виборів на окрузі.

8 листопада ввечері Віктор Балога повідомив на своїй сторінці у Facebook, що знаходиться в суді, який розглядає справу по округу №71.

Після остаточного рішення ОВК переможцем на 71-му окрузі у фінальних протоколах, які вже відправили у ЦВК, став кандидат від «Єдиного центру» Павло Балога, який випередив регіонала Степана Деркача на 217 голосів: перший набрав 22 209 голосів, другий - 21 992 голоси.

Читайте також:

Балога готовий відмовитися від депутатства, якщо ЦВК не виправить помилки на виборах

На Закарпатті регіонал намагається відсудити перемогу в молодшого брата Балоги

Тягнибок: Ми не помаранчеві, не пробачимо фальсифікаторів, всі сядуть


Регіоналку Засуху, яка набрала на чверть голосів менше Романюка, оголосили переможцем

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...