Топ Новини

Азаров запевнив, що ні влада, ні Партія регіонів не причетні до проблемних округах

2 листопада 2012 в 14:30
"Підкреслюю, що ні Партія регіонів, ні уряд жодним чином до цих ситуацій не причетні. Підтвердженням тому є, зокрема, той факт, що Партія регіонів у Києві програла своїм політичним опонентам на всіх округах – це свідчить про те, що адміністративний ресурс не використовувався", - сказав Азаров.
azarov.png
kmu.gov.ua
Уряд і Партія регіонів не мають відношення до зволікання з підрахунком голосів виборців у проблемних округах. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на зустрічі з представниками Місії спостереження ОБСЄ на чолі з Одрі Гловер, обговорюючи результати виборів.
 
«Підкреслюю, що ні Партія регіонів, ні уряд жодним чином до цих ситуацій не причетні. Підтвердженням цьому є, зокрема, той факт, що Партія регіонів у Києві програла своїм політичним опонентам на всіх округах - це свідчить про те, що адміністративний ресурс не використовувався. Більш того, представники опозиції мали значно ширші можливості з доступу до ЗМІ, проведення агітаційної кампанії, ніж представники влади», - зазначив Азаров.
 
Він також заявив, що конфліктні ситуації в окремих округах мають бути вирішені виключно в рамках чинного законодавства. «Сподіваюся, що сьогодні-завтра вся ця процедура підрахунку голосів буде, нарешті, завершена», - додав глава уряду.
 
Азаров зазначив, що на 90% території України вибори пройшли спокійно, без порушень законодавства: не було жодних проблем ні з проведенням передвиборчої кампанії, ні з голосуванням, ані з процесом підрахунку голосів. Він зазначив, що в Україні були створені абсолютно всі умови для проведення демократичних, чесних виборів.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...