Партії регіонів схвалила рішення ЦВК про перевибори в проблемних округах

5 листопада 2012 в 17:50
Олександр Єфремов заявив, що Центрвиборчком діяв законно, приймаючи рішення про визнання неможливим встановити результати голосування в мажоритарних округах №94, 132, 194, 197, 223. Строки призначення парламентом повторних вибори в цих округах будуть залежати від того, коли надійдуть відповідні документи з ЦВК.

 

У фракції Партії регіонів у Верховній Раді вважаю законним рішення Центральної виборчої комісії про визнання неможливим встановлення достовірних результати виборів у мажоритарних округах № № 94, 132, 194, 197, 223 і необхідності проведення повторних виборів депутатів Ради в них. Про це сказав голова фракції ПР Олександр Єфремов.
 
"Вони (члени Центрвиборчкому) діють за законом і застосували норми закону ... Якщо ЦВК не знаходить можливості визнати результати, вони йдуть шляхом призначення нових виборів", - сказав він.
 
При цьому він висловив сумнів, що призначення повторних виборів у цих округах буде дискусійним питанням серед фракцій.
 
"Я не думаю, що це дискусійне питання. Наскільки я розумію, і лідери опозиції, і ми дотримуємося тієї точки зору, що є округи, в яких зіткнулися між собою окремі кандидати, і там вони вже протягом тижня з'ясовують стосунки. Ми зверталися до кандидатам, і я в тому числі, з проханням закінчити з'ясування стосунків і визнати результати виборів", - сказав Єфремов.
 
 
Разом з тим він зазначив, що терміни призначення парламентом повторних виборів у цих округах будуть залежати від того, коли надійдуть відповідні документи з ЦВК.
 
"Якщо неможливо встановити результати виборів, то призначаються повторні вибори по цих округах, а в які терміни - це визначатиметься парламентом залежно від того, коли будуть подані Центральною виборчою комісією матеріали в парламент", - зазначив депутат.
 
Він також зазначив, що в парламенті ще не проводилися консультації про терміни призначення повторних виборів.
 
Раніше ЦВК визнав неможливим встановити достовірні результати голосування в одномандатних округах № 94, 132, 194, 197, 223 у зв'язку з численними порушеннями.
 
При цьому ЦВК просить Верховну Раду ухвалити рішення про проведення повторних виборів у цих округах.
 
Читайте також:
 
 
 

 

 

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...