Звільнений заступник Попова розповів, скільки насправді у Києві снігоприбиральної техніки

29 березня 2013 в 10:07

Київ використовує раніше придбану техніку для прибирання снігу, у 2012 році нічого не купувалося, повідомив Мазурчак.

Київ не закупив у 2012 році необхідної снігоочисної техніки, і наразі на вулицях працюють тільки придбані раніше машини. Про це розповів колишній перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак в інтерв'ю газеті "Комсомольская правда в Украине", опублікованому у п'ятницю, 29 березня.

"Техніку не купили! У листопаді 2012-го на сесії міської ради ухвалили рішення виділити "Київавтодору" гроші на закупівлю техніки у лізинг. Але не було ані грошей, ані конкурсу про закупівлю. Тому у нас є тільки те, що ми купили раніше - на 10 млн грн", - сказав він, відповідаючи на запитання, чи дійсно Київ закупив снігоочисну техніку на 100 млн грн, як стверджують деякі депутати Київради.

За словами Мазурчака, в даний час у Києві працюють тільки 4 снігоприбиральні машини, які діють як комбайни (вони відразу загрібають сніг і вантажать його в КамАЗи).

"Їх називають "золоті ручки". В робочому стані у Києві їх залишилося всього чотири штуки. Вони зараз у роботі. Купити більше ми не можемо - дорого", - говорить колишній заступник голови міськадміністрації.

Азаров вже придумав привід виділити ще більше грошей на закупівлю нових снігоприбиральних машин в Києві

Свою відставку колишній перший заступник голови КМДА коментує так: "Мене не звільнили, я пішов сам. Пішов з етичних міркувань, тому що не виконав свій обов'язок, бо вважаю, потрібно було його виконати. Не тому, що мої дії або бездіяльність завдали збитку місту. Тому що вони завдали шкоди репутації влади".

Після звільнення Мазурчак має намір у першу чергу "виспатися, привести думки до ладу".

Він також підкреслив, що давно дружить з головою КМДА Олександром Поповим і не збирається бути його конкурентом на виборах мера столиці. "Я і Попов друзі 15 років. Кожен з нас точно знає, що ніколи не стане одному конкурентом", - сказав Мазурчак.

Мазурчак також упевнений, що Попова не звільнять з посади голови КМДА: "Я не бачу на сьогодні кандидатури, яка змогла б більш ефективно керувати містом, ніж Попов. Його не звільнять".

Як відомо, 27 березня голова КМДА Попов звільнив свого першого заступника Мазурчака за власним бажанням

Як відомо, ввечері 26 березня перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак подав у відставку, взявши на себе відповідальність за незадовільну роботу міських служб ліквідації наслідків сніжної бурі в Києві. Наступного дня, 27 березня, Олександр Попов прийняв його відставку, також звільнивши і начальника управління з надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного і главу "Київавтодору" Георгія Глінського.

Читайте також:

Мазурчак спробував пояснити, чому у відставку пішов він, а не Попов

Попов замінив Мазурчака колишнім заступником Черновецького

Кличко порадив безпорадному Попову добровільно подати у відставку

Космомольская правда в Украине
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...