Топ Новини

Зовнішній вплив на українські економічні і політичні процеси посилюватиметься, - експерт

27 січня 2013 в 12:19

відносно України є територіальні претензії, вона є зоною інтересів сусідньої держави, її економічний, енергетичне та технологічне блокування на міжнародній арені - зовсім не жарт справу.

flot-rossii.jpg
Зовнішній вплив на Україну буде підсилюватися

"Сплячому велетню Європи", як іноді називають Україну в західних виданнях, в найближчому майбутньому варто очікувати ще більшого посилення зовнішнього впливу з метою встановити контроль над політичними рішеннями і секторами економіки. Таку думку в статті для "Дзеркала тижня. Україна" висловив директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

"Не завадить нагадати, що до України є територіальні претензії, вона є зоною інтересів сусідньої держави, її економічне, енергетичне й технологічне блокування на міжнародній арені — зовсім не жарти. Україна, яка  втратила технологічну й військову адекватність,  —  ослаблена по всьому фронту держава", - пише Бадрак.

Він підтверджує, що прямої військової загрози в 2013 році немає. Але є інші ризики та загрози: інформаційні ін'єкції ідеології сусідніх держав, формування рішень української влади за межами країни, підтримка антиукраїнських рухів, діяльність іноземних спецслужб на території України. Найбільші загрози зміщені з військової сфери у сферу інформаційно-ідеологічну.

Саме тому, вважає автор, Україні варто звернути увагу на оборонний сектор, що виходить за межі армійського контексту.

Докладніше читайте в матеріалі "Армії XXI століття: дзвін мечів і стогін булату" в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Україна витрачає на армію в п'ять разів менше Польщі

Янукович доручив підготувати "реалістичну" концепцію реформи армії

Лише п'ята частина бойових літаків в українській армії здатна піднятися в повітря

В армію за 20 років не надійшло жодного зразка ОВТ, що впливає на обороноздатність країни

За матеріалами: Ольга Дегтяренко, DT.ua , DT.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • жах 27 января, 18:04 Янукович - державний злочинець! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Андрій 27 января, 16:22 Редакціє, як вам не соромно робити переклади українською у Промті? "Зовсім не жарт справу", так і не здогадаєшся що російською це "Совсем нешуточное дело". А воно ж на головній сторінці української версії висіло. Журбиночка. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...