Топ Новини

Журналісти ТВі запропонували залучити "арбітрів" для вирішення конфлікту на каналі

26 квітня 2013 в 20:23

Нове керівництво ТВі поки не погоджується почати переговори з членами профспілки журналістів. Профспілка запропонував залучити до діалогу незалежних парламентерів.

Телеканал ТВі, собрание
Нові керівники ТВі поки не дали згоди на початок переговорів з профспілкою

Журналісти ТВі запропонували залучити посередників до вирішення конфлікту на каналі, оскільки керівництво телеканалу не погоджується почати переговори з представниками профспілки.

"протягом сьогоднішнього дня члени профспілки неодноразово повідомляли керівництва телеканалу про готовність виходити в ефір і негайно почати роботу в разі виконання раніше висунутих умов.

На початку зустрічі з представниками профспілки керівництво телеканалу ТВі висунуло категоричну вимогу про присутність на переговорах народного депутата Верховної Ради України Миколи Княжицького.

Вкотре отримавши наші вимоги, керівництво телеканалу досі не дало згоду на початок переговорів", - йдеться в заяві журналістів.

У зв'язку з цим журналістський колектив ТВі запропонував залучити до переговорів "арбітрів": головного редактора "Дзеркала Тижня" Юлію Мостову, голову Незалежної медіа-профспілки Юрія Луканова, академіка НАНУ Мирослава Поповича, президента українського ПЕН-клубу Євгена Сверстюка, юриста Національного союзу журналістів України Тетяну Котюжинскую, директора Інституту медіа права Тараса Шевченка і голову Бюро незалежних розслідувань Єгора Соболєва.У заяві зазначено, що всі вищеперелічені особи підтвердили свою готовність бути гарантами прозорості та справедливості переговорів і в будь-який момент приєднатися до діалогу.

Нагадаємо, скандал навколо ТВі розгорівся 23 квітня. Вранці прес-служба телеканалу повідомила, що новим генеральним директором призначено Артема Шевченка, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. Новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.

Власник ТВі Костянтин Кагаловський заявив, що на каналі сталося "класичне рейдерське захоплення". Він спростував продаж каналу і звинуватив Альтмана в підробці довіреності його компанії.

Ввечері 23 квітня на ТВі запустили повтори програм і не дали вийти в ефір журналістам, які хотіли озвучити власну позицію. Колектив оголосив страйк.

Журналісти вимагали розірвати трудовий договір з Артемом Шевченком і Олегом Радченком, розкрити інформацію про власників телеканалу, а також не змінювати сітку мовлення і не втручатися у професійну діяльність журналістів.

Читайте також:

Лідери опозиції підтримали вимоги страйкуючих журналістів каналу ТВі

Власник ТВі Кагаловський пообіцяв "викинути шахраїв з каналу"

Журналісти ТВі вимагали зняти нового гендиректора і розкрити імена власників каналу

Міліція відкрила кримінальне виробництво в зв'язку зі скандалом на ТВі

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...