За підсумками 2012 року населення України зменшилася більше ніж на 80 тисяч людей

Поділитися
За підсумками 2012 року населення України зменшилася більше ніж на 80 тисяч людей © sevnews.info
Усього минулого року в Україні народилося 520,7 тис осіб, померло 663,1 тис осіб, загалом природна втрата населення склала 142,4 тис людей. Разом з тим, минулого року було зафіксовано міграційний приріст у розмірі 61,8 тис осіб: до України в'їхало 76,4 тис людей, залишили країну 14,5 тис людей.

Станом на кінець 2012 року населення України склало 45 млн 553 тис людей, що на 80,6 тис осіб менше, ніж роком раніше, повідомляє Державна служба статистики України.

При цьому населення міст України залишилася майже незмінним - скорочення чисельності прийшлося на сільське населення, яке за підсумками року склало 14 млн 174,4 тис людей.

Усього минулого року в Україні народилося 520,7 тис осіб, померло 663,1 тис осіб, загалом природний збиток населення склав 142,4 тис людей. Разом з тим, минулого року було зафіксовано міграційний приріст у розмірі 61,8 тис осіб: до України в'їхало 76,4 тис людей залишило країну 14,5 тис людей.

За 2012 рік збільшилося населення в 11 з 27 регіонів України - рекордна кількість за минулі роки: Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Київській, Харківській, Одеській областях, Автономній Республіці Крим, а також обох містах державного підпорядкування - Києві та Севастополі. У Львівській області було зафіксовано мінімальне скорочення чисельності (на 0,2 тис осіб).

Разом з тим, природний приріст минулого року був лише в 6 регіонах (Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях і в Києві), а в інших позитивний приріст відбувся завдяки позитивним міграційним процесам.

Рекордсменом з падіння чисельності населення, як і раніше є Чернігівська область - 10,7 тис осіб, або 9,2% природної втрати. В межах 6-7% сталося природне скорочення населення в Сумській, Полтавській, Черкаській, Донецькій і Луганській областях, при цьому Донецька область завдяки загальній чисельності традиційно стала рекордсменом за абсолютним скороченням чисельності населення - на 27,7 тис людей.

Максимальний природний приріст населення зафіксовано в Рівненській і Закарпатській областях (3,5% і 3,3% відповідно), в абсолютних цифрах - Києва (на 6 тис осіб або 2,2%). З урахуванням міграції населення української столиці за рік зросло на 30,8 тис людей.

Як повідомлялося, у вересні минулого 2012 року населення України вперше збільшилося за 19 років. Загальний приріст за той місяць склав лише 177 осіб і це з урахуванням міграційного приросту в 4 237 осіб, проте до цього з 1993 року кількість українців знижувалася з місяця в місяць.

У жовтні приріст був ще значнішим - на 3 020 чол (міграційний приріст - 9 682 людей) - однак у листопаді чисельність населення України знову скоротилася і продовжила падіння в грудні.

2011 року населення України скоротилося на 144,9 тис осіб (природне зменшення 162 тис людей, міграційний приріст 17,1 тис осіб). Позитивний приріст був у 8 регіонах з 27 (Волинська, Рівненська, Львівська, Івано-франківська, Чернівецька, Київська області, а також міста Київ і Севастополь), причому природний - у 5 з них (Волинська, Рівненська, Львівська, Чернівецька області і Київ). !zn

Читайте також:

Понад 80% українців не планують найближчим часом народження дитини

В Україні кожен третій чоловік не доживає до пенсії

Регіонали заявляють, що через 50 років в Україні залишиться 8-12 млн. жителів

У 2012 році "покращення" відчули менше 10% українців

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі