ЮНІСЕФ: Більше половини дітей із зони АТО отримали психологічну травму

22 листопада 2014 в 15:39

За словами Барберіс, в подібних ситуаціях у будь-якій точці земної кулі найвищу ціну платять діти.

Дети-сироты
Більше половини дітей із зони АТО отримали психологічну травму.
stroymart.com.ua
Більше 60% дітей, які перебувають у зоні АТО, мають психологічну травму в результаті того, що стали свідками насильства і військових дій. Про це в інтерв'ю ZN.UA розповіла представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, посилаючись на результати експрес-оцінки соціально-психологічного стану дітей, яку проводила організація.

"У подібних ситуаціях в будь-якій точці земної кулі найвищу ціну платять діти. Вони піддаються різним небезпекам. Сам факт переміщення - з сім'єю, а тим більше окремо від неї - вже стрес для дітей. На це накладається ще й травма, яку діти отримали, ставши очевидцями військових дій", - розповідає Барберіс.

Читайте також: Запропонована Путіним федералізація повністю зруйнує Україну - Кучма

За її словами, безумовно, такі діти потребують дуже серйозної підтримки і реабілітації. "Соціально-психологічна допомога цим дітям та членам їх сімей - один з пріоритетів роботи ЮНІСЕФ", - зазначила вона.

Барберіс також засудила факти маніпуляції дітьми в російській пропаганді. "Використання дітей у конфліктах - це жахливо. Це те, що неможливо приймати. І це не приносить бажаного результату ні одній із сторін. Діти і так платять найвищу ціну в таких ситуаціях", - зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, за даними ЮНІСЕФ, війна на Донбасі позбавила рідного дому майже 130 тисяч дітей. Крім того, в цілому вимушеними переселенцями вже стали близько 460 тисяч людей.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...